• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nusileido ketvirtfinalių uždanga – kovoje dėl vietos tarp keturių geriausių komandų santykius išsiaiškino Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Sostinės ekipa namie 91:80 (26:16, 14:15, 24:26, 27:23) nugalėjo uostamiesčio atstovus ir serijoje triumfavo 2:1.

29

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nusileido ketvirtfinalių uždanga – kovoje dėl vietos tarp keturių geriausių komandų santykius išsiaiškino Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Sostinės ekipa namie 91:80 (26:16, 14:15, 24:26, 27:23) nugalėjo uostamiesčio atstovus ir serijoje triumfavo 2:1.

REKLAMA

Po rungtynių spaudos konferencijoje vilniečių vyr. treneris Nedas Pacevičius neslėpė, kad minčių prieš rungtynes buvo visokių, tačiau džiaugėsi pasiektu rezultatu. 

„Norėčiau padėkoti „Neptūnui“ už tikrai gerą kovą. Manau, kad gavome tikrai kompetentingą varžovą tokioje serijoje. 

Tikrai džiaugiamės, noriu padėkoti savo žaidėjams. Nelengvos, neslėpsiu, buvo pastarosios kelios dienos, bet taip, kaip jie sureagavo, aukojosi, tai žemai lenkiu galvą prieš savo žaidėjus. 

REKLAMA
REKLAMA

Mes tikrai turėjome tų sunkių momentų, bet tokiomis rungtynėmis, tikiuosi, dar labiau susiklijavome“, – po rungtynių mintis dėstė „Wolves“ treneris. 

REKLAMA

Bendraudamas su žurnalistais strategas taip pat apžvelgė laukiančią seriją, auklėtinių traumas ir neraminančią tendenciją su Ąžuolu Tubeliu. 

Praėjusį sezoną į pusfinalį patekti nepavyko. Kiek laukta ši pergalė buvo?

Laukta, pernai irgi buvau komandos dalis. Skaudėjo lygiai taip pat, kaip ir kitiems tame klube. Neslėpsiu, tas akmenukas tikrai nukrito. Kai turi tą patirtį iš praeitų metų, tai tikrai suprantu savo žaidėjus, kurie vijo tas mintis šalin, stengėmės apie tai negalvoti. 

REKLAMA
REKLAMA

Smagu žengti tą žingsnį, bet iš kitos pusės kalbame apie tai, kad darbai jokie neatlikti. Vienas etapas praeitas, laukia kitas. Turime kažkiek pailsėti, prasivalyti galvas, išsigydyti traumas – nežinau, kiek turėsime žaidėjų pirmadienį, ir ruoštis pusfinaliui. 

Šita pergalė svarbiausia jūsų, kaip vyr. trenerio, karjeroje?

Kaip trenerio tai faktas. Nėra čia mano patirtis kažkokia labai didelė, bet šitame trumpame laikotarpyje, tai taip. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šiandien sezonas buvo ant kortos, bet kontroliavote rungtynes. Kiek patenkintas esate komandos ramybe ir užtikrintumu lemiamose kertinių rungtynių akimirkose? 

Aš galvoju, kad pagrindinius atsakymus gavau vakarykštėje treniruotėje. Tikrai buvo daug klausimų, kaip žaidėjai sureaguos po rungtynių Klaipėdoje. Po vakarykštės treniruotės man tapo aišku, kad išeisime visiškai kitokie nei buvome Klaipėdoje. 

Tas spaudimas, kurį mes laikėme, nors trečiajame kėlinyje kiek ir sumažėjo... Norėtume taip žaisti 40 minučių. Nieko nenoriu sakyti, bet kai kurie teisėjų sprendimai man šiandien buvo visiškai nesuprantami. Dėl to mes praradome du žaidėjus. Buvo nelengva, bet džiaugiuosi už pasiaukojimą ir tuos žaidėjus. Mes iškentėjome.

REKLAMA

Vienas jūsų klubo žmonių pasakė, kad Ąžuolas Tubelis yra vienas nešvariausių žaidėjų lygoje. Kokia jūsų nuomonė ir kaip jums atrodė Ąžuolo veiksmai?

Man yra labai smagu, kad mes turime tokį žaidėją augantį Lietuvoje ir mes jį matome čia, vietoje. Beprotiškai didelis talentas, beprotiškai sunku jį buvo stabdyti. 

Iš kitos pusės, mes turėjome per eilę metų LKL gerų žaidėjų, bet prastų pavyzdžių, kurie užsiima kažkokiais nešvariais veiksmais. Pavardėmis, aišku, neminėsiu, bet jūs patys tą žinote. Labai nenoriu, kad atsirastų naujų tokių atvejų, nes tos užuomazgos šitoje serijoje buvo labai ryškiai matomos. 

REKLAMA

Buvo teorijų, kad „Neptūnas“ netikėtais pralaimėjimais siekė atkrintamosiose susitikti būtent su jumis. Ar tos kalbos pasiekė jūsų ausis ir pavertė triumfą malonesniu?

Aš atvirai pasakysiu, ta tema net nebuvo kažkokio pagrindo šnekėti. Taip, jie turėjo pergalių seriją, laimėjo prieš „Rytą“ išvykoje, prieš „Žalgirį“ namie, bet nesėkmės prieš Pasvalį ir Kėdainius... Aš vis tiek manau, kad ta tiesa gyvenime yra kažkur per vidurį. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jei jie sezono metu tai laimėdavo, tai pralaimėdavo, buvo tarp šeštos ir aštuntos vietų, bet visur yra balansas. Gera komanda, gerai treniruojama, bet, atvirai kalbant, po jų pergalės prieš „Žalgirį“ kažko panašaus ir tikėjomės.

Mums patiems po pergalės prieš „Žalgirį“ kitose rungtynėse buvo nelengva. Noriu atmesti tas konspiracijas, nes man tai būtų žiauriai negarbinga ir žeistų mano komandą, jei kažkas nori mus rinktis. Tegul. Jei taip yra, mes tai paimsime. 

REKLAMA

Ką galima pasakyti apie karjeros rekordus gerinusio Kristupo Žemaičio pasirodymą ir jo reakciją į nesėkmę Klaipėdoje? 

Kristupas yra vienas iš tų pavyzdžių, kuriuos ir minėjau. Taip, puolime tritaškiai buvo šeši iš šešių ir tai yra svarbu. Reagavome į prastus mūsų sprendimus puolime. Žinome, kaip „Neptūnas“ ginasi ir tie tritaškiai atėjo iš to, kad išsprendėme savo reikalus apžaisdami „Neptūno“ sistemą. 

Žemaitį noriu paminėti kaip vieną iš tų žmonių, kurie davė tą akcentą rungtynių pradžioje spausdami kamuolį ir išjunginėdami pagrindinius „Neptūno“ gynėjus. Labai už jį smagu, nes sezono metu buvo visokių bangavimų. Man, kaip treneriui, jis jau ne kartą davė atsakymą, kad juo galima pasitikėti. 

REKLAMA

Pajuokaujant, dabar laukia trejos išvykos rungtynės su „Rytu“, kaip jaučiatės prieš šią seriją? 

Po to, kaip jaučiuosi pastarąsias dienas, nemanau, kad mane kažkas jau nustebins. Laukiame žiūrovų, manau, kad Vilniaus miestui ir apskritai krepšinio gerbėjams bus gera savaitė, gal net pusantros. Daug rungtynių, vienos paskui kitas. Manau, kad istorijoje yra pirmas toks įvykis. Laukiame daug žiūrovų ir geros atmosferos. 

Kas yra šios poros favoritai? 

Aš tikrai galvoju, kaip išspręsti savo kažkokius žaidimo klausimus, o tas etiketes, nepykite, bet klijuojate jūs, žurnalistai. 

Balso daugiau praradote per rungtynes ar po jų? 

50 prieš 50. 

Užsiminėte apie Jeffery Tayloro ir Tre’Shawno traumas, gal jau aišku, kiek tai rimta?

Aišku, pirma mintis – tikimės, kad nieko labai stipraus. Lauksime, ką pasakys medikai. Tikimės, kad jie bus artimiausiose rungtynėse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų