Prancūzijos lygos finalo starte – Jocytės klubo nesėkmė

Sekmadienį prasidėjo aukščiausios Prancūzijos moterų krepšinio lygos finalo serija. Pirmose rungtynėse Liono ASVEL su Juste Jocyte išvykoje 66:76 (21:20, 13:22, 15:19, 17:15) nusileido Buržo „Tango Basket“ ir serijoje iki 3 pergalių atsilieka 0:1.

Šeimininkės iniciatyvą perėmė nuo antrojo kėlinio vidurio ir nuo tada ramiai kontroliavo rungtynes. Ketvirtajame kėlinyje ASVEL tebuvo sušvelninusios deficitą iki 9 taškų, tad „Tango Basket“ be didesnės įtampos įtvirtino pergalę.

J.Jocytė aikštėje praleido 12 min. 20 sek. ir pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio). Ji dar atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, pati sykį prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Geriausia rungtynių žaidėja tapo „Tango Basket“ aukštaūgė Isabelle Yacoubou. Ji vos per 18 min. 27 sek. sumetė 23 taškus ir surinko 26 naudingumo balus.

Antrosios serijos rungtynės vyks gegužės 31 d.