Pralaimėjimą Namajunas pripažinusi Zhang atskleidė, kas ją šokiravo kovos metu

Džeksonvilyje, stebint 15 tūkst. sirgalių, vykusiame „UFC 261“ turnyre Rose Namajunas (10-4) pirmame raunde įspūdingu kojos smūgiu prieš keletą savaičių nokautavo kinę Weili Zhang (21-2) ir susigrąžino čempionės titulą.

13

R.Namajunas prieš šią kovą turėjo 10 mėnesių pertrauką, tuo tarpu W.Zhang – 1 metų ir 1 mėnesio. Prieš tai W.Zhang buvo kovojusi 2020 kovą su lenke Joanna Jedrejczyk ir įspūdingoje kovoje ją įveikusi skirtingu teisėjų sprendimu.

Tiek kinei, tiek lenkei, kovoti Las Vegase nebuvo kažkas išskirtinio, tuo tarpu šį kartą, kai W.Zhang atvyko į varžovės teritoriją, kur ją palaikė gausus būrys sirgalių, ji liko nustebusi.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rose Namajunas prieš Weili Zhang.

„Kaip man reikėtų tai paaiškinti...“, – tiesioginės transliacijos metu svarstė W.Zhang. – Paskutinė mano kova buvo su J.Jedrejczyk. Nors ji ir treniruojasi JAV, tačiau nėra amerikietė. Mes buvome gana lygios ir nė viena iš mūsų negavo jokio švilpimo. Šį kartą, kadangi Rose yra amerikietė, o Florida yra tokia... Aš pasirodžiau renginyje ir tas švilpimas buvo toks garsus. Tai buvo pirma mano tokia patirtis. Nesitikėjau, kad tai bus taip rimta. Net jeigu jos pusėje būtų 70 proc. auditorijos, o mano – likus maža dalis, viskas nebūtų taip garsiai. Kai pradėjo groti mano muzika, net prieš man pasirodant, buvo labai garsu. Aš net negalėjau girdėti savo trenerio ar teisėjo“.

W.Zhang prasitarė, kad norėjo titulą ginti anksčiau, tačiau derybų procesas buvo apsunkintas ir laikas, kada ji galės dar kartą ginti titulą – prailgėjo.

Treneris Xuejunas Cai mano, kad susidėjus visiems faktoriams, W.Zhang nebuvo susitelkusi taip, kaip jai reikėjo. Pati W.Zhang dabar teigia, kad priima šį pralaimėjimą, nepaisant to, kad iš karto po jo buvo itin nepatenkinta teisėjų sprendimu ir tada teigė, kad jis kovą sustabdė pernelyg anksti.

REKLAMA

Jeigu W.Zhang sulauks greito revanšo galimybės, ji tikisi, kad antroji jų kova įvyks Abu Dabyje.

„Ji tikrai neatvyks į Kiniją. Aš jos laukiau nuo pat praėjusių metų liepos, kai ji atsigavo nuo paskutinės savo kovos. Norėjau kovoti su ja praėjusių metų gruodį Abu Dabyje, tačiau ji negalėjo patvirtinti savo tvarkaraščio ir sakė, kad vis dar yra traumuota. Ji vis teisinosią“, – sakė kovotoja.

„Sakiau, kad kovokime ne Kinijoje ir ne Amerikoje. Suraskime miestą kaip AbuDabis, kuris abejoms pusėms yra neutralus. Visgi ji atsisakė tai padaryti. Man liepė kovoti su Carla Esparza, kol Rose nekovoja. O varžovė vis keitėsi ir keitėsi. Kartais jie sakė, kad bus Carla, kartais tai patvirtinta, kartais – ne. Niekas nebuvo patvirtinta. Galiausiai sutartimi patvirtinome, kad aš kovoju prieš Rose tik likus savaitei prieš man nusileidžiant Amerikoje. Visą laiką prieš tai mano varžovė nebuvo patvirtinta“, – pasakojo W. Zhang.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų