naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
13
Julius Kvedaras (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijos vadovai vyksta į UEFA būstinę, kad pasiaiškintų ir sužinotų, kokio dydžio bauda bus skirta už kilusias sirgalių riaušes LFF stadione per „Euro 2016“ atrankos rungtynes tarp Lietuvos ir Anglijos.

13

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijos vadovai vyksta į UEFA būstinę, kad pasiaiškintų ir sužinotų, kokio dydžio bauda bus skirta už kilusias sirgalių riaušes LFF stadione per „Euro 2016“ atrankos rungtynes tarp Lietuvos ir Anglijos.

REKLAMA
REKLAMA

„Perdavėme 900 bilietų, kad anglai būtų atskirti. Kiti buvo nupirkti per kelionių agentūras, asmenines pažintis ir per viešbučio tinklą. Ir tam buvo nusižengta. Vykstame į UEFA, atsižvelgdami į tai gal jie neskirs didelės baudos“, - teigė INFO TV laidoje J. Kvedaras.

REKLAMA

Daug nusiskundimų dėl prastos būklės LFF stadiono, kur daug skylių tarp suoliukų? „UEFA po rungtynių patvirtino, kad šis stadionas netinka tokioms lygio rungtynėms, bet Lietuvoje turi visi suprasti, kad stadionas – garbės reikalas. Kiekvieno miesto rūpestis. Net tie patys anglai klausia, tai kur jūsų miesto meras?“ – pasakojo LFF vadovas.

REKLAMA

„Jei būtume nenupirkę šio stadiono, tai išvis nebūtų kur žaisti. Pardavė ir paskutinį „Žalgirio“ stadiono. Jei nebus normalaus stadiono, beliks vėl laukti sankcijų ar leidimo vykdyti tokias rungtynes, - komentavo J. Kvedaras. – Jau 25 metus girdžiu, kad bus pastatytas stadionas. Ko aš negirdėjau. Kubiliui reikėjo, kad būtų „Chelsea“, atvažiavo anglai, Butkevičius žadėjo, kad iki 2014 metų bus pastatytas. Kol kas nieko nematau.“

REKLAMA
REKLAMA

Paklaustas, kodėl Lietuvos rinktinės pasirodymas atrankos cikle vienas prasčiausių per istoriją, LFF prezidentas teigė, kad kalta kartų kaita: „Buvau susitikęs su jaunimo treneriais. Ką mes užauginome per 25 metus? Gynėją, saugą, puolėją. Ko trūksta? Visi tyli. Čia problema. O didžiausia problema - nėra normalaus klubo, kuris turi savo vaikų komandą, struktūrą. Futbolo federacija negali nieko pareikalauti, nei pasakyti. O savivaldybei neįdomu, nei kaip jie ruošiami, nei ką darome. Kai kreipiamės, sako - pinigus skiriame, užimtumas yra.“

REKLAMA

J. Kvedaras sulaukė klausimo ir apie nekviečiamus į rinktinę brandžius žaidėjus – Žydrūną Karčemarską, Marių Stankevičių, Deividą Šemberą, Sauliaus Mikoliūno. „Galiu pridėjęs ranką prie širdies galiu pasakyti, kad nuo federacijos nė vienas niekada nesikiša, ką treneris kvies. Viską sprendžia treneris, galiu jums prisiekti“, - tikino jis.

REKLAMA

J. Kvedaras prasitarė, kad vienas iš kandidatų užimti trenerio postą - buvęs Vilniaus "Žalgirio" strategas Marekas Zubas: "Jis pažįsta Lietuvos futbolą, mes su juo daug metų kalbamės. Jis taip pat akcentuoja, kad mūsų problema – prastas vaikų parengimas“.

Ar tiesa, kad J. Kvedaras kandidatuos vėl į LFF vadovo postą kitų metų pavasarį, o gal vietoj savęs statys dabartinį generalinį sekretorių Edvinas Eimontas? „Pletkų prisiklausęs. Mažiau jais tikėkite. Noriu, kad vaikams sąlygos būtų sutvarkytos treniruotis, kad treneriai kažkokį produktą paruoštų. O bendruomenė ko norės, tą ir išsirinks“, - sakė pašnekovas.

LFF prezidentas taip pat atrodė pasipiktinęs, kaip žaidėjai ir jau atsistatydines treneris Igoris Pankratjevas bendravo su žiniasklaida: „Buvau su jais susitikęs. Teneriui ir žaidėjams sakiau - turi pasakyti, kas gavosi, kas ne. Aš sakiau žaidėjams, negi jūs norite, kad jus girtų, kai jūs pralošiat? Akcentuoju, kad bendarauktie, kalbėkite“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų