NBA lygos rungtynėse susitiko praėjusį sezoną Rytų konferencijos finale žaidę Bostono „Celtics“ (2-0) ir Majamio „Heat“ (1-1) komandos. Šį kartą pergalę rezultatu 119:111 (25:28, 35:27, 27:33, 32:23) šventė namuose žaidę „Celtics“ krepšininkai.

Svečiai galingai pradėjo susitikimą ir po atkarpos 10-0 greitai susikrovė dviženklį pranašumą (13:26). Tiesa, kaip greitai susikrovė, taip greitai jis ir ištirpo. Dar iki antro ketvirčio pradžios svečiams iš turėtos persvaros teliko 3 taškai (25:28).

Aikštės šeimininkai raumenis ėmė rodyti tada, kada labiausiai reikėjo – ketvirtajame kėlinyje. Jie jau ketvirčio pradžioje perėmė iniciatyvą ir pelnė 8 taškus be atsako bei persvėrė rezultatą (96:90).

Prasidėjus paskutinei minutei, Kevinas Love'as tritaškiu rėžė deficitą perpus (114:111). Visgi, netrukus baudų metimais atsakė Derrickas White'as (116:111).

Situaciją taisyti bandė Tyleris Herro ir K.Love'as, bet metimai nekrito, o pergalę aikštės šeimininkams įtvirtino Jayleno Browno tritaškis – 119:111.

„Celtics“: Derrickas White'as 28 (4/8 dvit., 5/7 trit., 5/6 baud., 3 blk.), Jaylenas Brownas 27, Jaysonas Tatumas 22 (8 atk. kam.), Kristapas Porzingis (9 atk. kam.) ir Jrue Holiday (10 atk. kam., 7 rez. perd.) po 17.

„Heat“: Tyleris Herro 28 (5/8 dvit., 5/12 trit., 3/3 baud., 6 rez. perd.), Bamas Adebayo 27 (7 atk. kam.), Jimmy Butleris 14, Kyle'as Lowry 13 (3/4 trit., 8 atk. kam.), Kevinas Love'as (9 atk. kam.), Dru Smithas (3/4 trit.) ir Duncanas Robinsonas po 9.