Portugalija turėjo vytis Liuksemburgą, bet iškovojo pergalę

2022 m. pasaulio čempionato atrankos A grupėje antrą pergalę iš trijų galimų iškovojo Portugalijos rinktinė, kuri svečiuose 3:1 nugalėjo pirmą pralaimėjimą per dvejas rungtynes patyrusį Liuksemburgą.

Liuksemburgas pirmasis išsiveržė į priekį, kai įvartį 30-ą minutę pelnė Gersonas Rodriguesas, tačiau dar pirmojo kėlinio pabaigoje, per pridėtą laiką, rezultatą išlygino Diogo Jota (45+2‘).

Pergalingais įvarčiais Portugalijai tapo Cristiano Ronaldo (50‘) ir Joao Palhinha (80‘) sėkmingi smūgiai, o 86-ą minutę Liuksemburgo žaidėjas Maxime‘as Chanotas užsidirbo raudoną kortelę ir šeimininkai rungtynes užbaigė turėdami vienu žaidėju mažiau.

Liuksemburgas prieš Portugaliją nuo 2012 m. žaidė penktą kartą ir tai buvo pirmas sykis, kai jie pelnė įvartį. Apskirtai, nuo 1961 m. siekiančią tarpusavio rungtynių istoriją, Liuksemburgas bent vieną įvartį yra įmušęs 3 rungtynėse iš 15.