Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Didžioji dauguma pokerio knygų sutelkia dėmesį į beribio Texas Holdem žaidimo variantą. Pavyzdžiui Doyle Brunsonas apie jį rašė abiejose Super System knygose, o Danas Harringtonas trijose knygose apie turnyrus ir dviejose apie grynųjų pinigų žaidimus. Yra labai mažai knygų žaidėjams, kurie specializuojasi į limituotą Holdem pokerį. Šis žaidimas neturi tokios geros reputacijos kaip jo „pusbrolis“ beribis Holdem, tačiau jis vis dažniau žaidžiamas prie grynųjų pinigų stalų gyvai ir internete. Norėdami užpildyti tą tuštumą, TJ Cloutieris ir Tomas McEvoy išleido naujo leidimo knyga „Championship Hold'em".

REKLAMA

Tuos, kurie dar nėra gerai susipažinę su šiais dviem autoriais, supažindinsime. Cloutieris yra pokerio šlovės galerijos narys ir ilgą laiką buvo pirmaujantis pagal pinigų laimėjimą WSOP turnyruose. McEvoy buvo vienas iš finalistų šlovės galerijos apdovanojimuose. Jis laimėjo „Čempionų čempiono“ WSOP turnyrą. Po laimėto WSOP Čempionato 1983 metais McEvoy tapo pirmuoju žmogumi, kuris jį laimėjo patekęs atrankinio turnyro kvalifikacijos metu. Jie abu yra legendiniai žaidėjai, taip pat ir produktyvūs autoriai, kurie kartu ir su kitų autorių pagalba pateikė išsamų pokerio gidą.

REKLAMA
REKLAMA

„Championship Hold'em“ yra rimtas gidas padėsiantis laimėti tiek grynųjų pinigų žaidimuose tiek turnyruose. Autoriai drąsiai ir labai tvirtai moko žaisti labai solidų žaidimą. Jų nuomone, uždaras/agresyvus stilius yra pats optimaliausias. Naujame knygos leidime autoriai yra susipažinę su pokerio padėtimi šiandien, kai atviras/agresyvus stilius tapo labai madingas. Neignoruojant naujos realybės, Cloutieris ir McEvoy pateikia keletą idėjų apie tai, kaip kovoti su šiais ir kitais žaidėjais prie stalo. Jie išsamiai aiškina įtempto, laisvo ir „no fold'em Holdem“ geriausias žaidimo strategijas. Taip pat pristatoma daug sąvokų, kaip elgtis su kiekvieno tipo žaidėjas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų