Po šios atakos R. Lukaku vadina genijimi: pamatyk, kaip pavogė pergalę iš japonų

 Pirmadienį paaiškėjo dar viena pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio dalyvė ir būsima Brazilijos rinktinės varžovė. Nors Belgijai pergalę prieš Japoniją 3:2 atnešė tikslūs Jano Vertongheno, Marouane Fellaini ir Nacer Chadli smūgiai, šios pergalės nebūtų be fenomenalaus belgų puolėjo Romelu Lukaku judėjimo paskutinės kontraatakos metu.

58

Vienu geriausiu pasaulio puolėjų laikomas belgas yra vertinamas dėl savo jėgos, greičio ir sugebėjimo rezultatyviai užbaigti atakas, tačiau vakarykštės rungtynės parodė, kad jis yra ir vienas gudriausių žaidėjų planetoje. 

Paskutinės atakos metu jis neprisilietęs prie kamuolio sugebėjo į šipulius sudarkyti Japonijos gynybą, kas lėmė pergalingą įvartį paskutinę pridėto laiko minutę. 

Pamatęs, kad japonų gynyba koncentruojasi ties juo, Lukaku pakeitė judėjimo kryptį ir nubėgo į aikštės vidurį, taip palikdamas erdvės Thomasui Meunier laisvam nusivaryti kamuolį iki baudos aikštelės prieigų.

Atbėgęs netoli vienuolikos metrų atžymos R. Lukaku tęsė savo magiją. Gavęs perdavimą iš T. Meunier jis nutarė nesmūgiuoti į vartus, nes šalia jo ir toliau lyg prikibęs stovėjo japonų gynėjas. Akies krašteliu jis matė, kad kita aikštės puse laisvas bėga N. Chadli, tad praleido perdavimą tarp kojų ir leido kamuoliui judėti link šio žaidėjo. Būtent vienas prieš vartus likęs N. Chadli ir pelnė pergalę atnešusį įvartį.

Ši pergalė japonams būtų istorinė, nes jų ekipa dar niekada nėra žaidusi planetos pirmenybių ketvirtfinalyje.

 

(58 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Belgija – Japonija


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų