tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tris kartus pasaulio kikbokso čempionu tapęs 41-erių belgas Fredericas Sinistra paliko šį pasaulį.

Tris kartus pasaulio kikbokso čempionu tapęs 41-erių belgas Fredericas Sinistra paliko šį pasaulį.

REKLAMA

F. Sinistra neseniai menkino Covid-19, vadino jį lengvai įveikiama liga, pasisakė prieš skiepus ir protestavo prieš vyriausybės įvedamus apribojimus. Gruodžio pradžioje jis planavo pasirodyti ringe, tačiau kova buvo atšaukta dėl kikboksininko problemų su plaučiais.

F. Sinistros treneris Osmanas Yiginas vis ragino savo auklėtinį nuvykti į ligoninę, kad Covid-19 jam nesukeltų rimtesnių komplikacijų. Kikboksininkas, trumpai pabuvęs ligoninėje, pats nusprendė grįžti gydytis į namus, kur neva pats sau taikė deguonies terapiją. Deja, neseniai jo žmona pranešė, kad F. Sinistra mirė.

„Noriu padėkoti visiems už gražius žodžius apie mano vyrą. Tai buvo didis žmogus, su didele širdimi. Fredericas visada troško padėti kitiems“, - rašė kikboksininko žmona.

REKLAMA

Iki šiol nėra aišku, kas tiksliai nusinešė F. Sinistros gyvybę. Daugelis žiniasklaidos priemonių tikina, kad tai buvo Covid-19 komplikacijos, tačiau jo žmona Belgijos žiniasklaidai pateikė kitokią versiją.

REKLAMA

„Fredericas niekada nebūtų sutikęs, kad tai, kas jam nutiko, taptų skiepų šalininkų proga pareklamuoti vakcinas. Pažadu, kad nepasiduosiu ir kovosiu už tai, kad mano vyras po mirties nebūtų juodinamas ir kad visi nebūtų skleidžiamas melas apie jo mirties aplinkybes“, - sakė F. Sinistros žmona, pridėjusi, kad kitąmet turėtų pasirodyti dokumentinis filmas apie kikboksininko gyvenimą.

F. Sinistra per profesionalo karjerą laimėjo 39 kovas ir patyrė 9 nesėkmes. Beje, 2009 m. belgas kovėsi su pačiu Badru Hari, bet tada buvo nokautuotas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų