Luka Dončičius sužaidė dar vienas įspūdingas rungtynes, tačiau jo atstovaujama Dalaso „Mavericks“ namuose 101:117 (23:27, 29:40, 23:22, 26:28) pralaimėjo Čikagos „Bulls“ ekipai.

L.Dončičius pelnė 36 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų bei surinko 29-ą karjeros trigubą dublį bei pagal tai visų laikų lygos sąraše aplenkė Michaelą Jordaną bei pakilo į 15-ą vietą. Nepaisant įspūdingo pasirodymo, L.Dončičius kaltino save dėl pralaimėjimo.

„Antroje rungtynių pusėje žaidžiau klaikiai“, – sakė L.Dončičius. – „Aš kaltas dėl šio pralaimėjimo, buvau pernelyg savanaudis, nes pirmoje susitikimo pusėje pelniau 30 taškų. Vėliau aš nebuvau aš. Turiu žaisti geriau trečiame ir ketvirtame kėliniuose“.

„Mavericks“ dėl traumų ir NBA saugumo protokolo yra netekę šešių rotacijos žaidėjų, iš kurių trys – startinio penketo nariai. L.Dončičius per pirmuosius du kėlinius pataikė 11 iš 18 metimų ir buvo surinkęs 30 taškų, tačiau susitikimą baigė pataikęs 13 metimų iš 30. Visgi antroje pusėje L.Dončičius atliko 10 iš 15 savo surinktų rezultatyvių perdavimų.

„Mes visi esame nusivylę savo pasirodymu“, – kalbėjo Kristapas Porzingis, surinkęs 20 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 2 blokus. – „Yra, kaip yra. Luka visada iš savęs tikisi geriausio. Aš taip pat galvoju apie save. Turime daug charakterį turinčių vyrukų, kuriems reikia surasti būdą, kaip žaisti vienam su kitu“.

L.Dončičius tapo vos ketvirtuoju NBA žaidėju istorijoje, kuris surinko bent 35 taškus, atkovojo bent 15 kamuolių ir surinko bent 15 rezultatyvių perdavimų bei tai padarė būdamas jauniausias. Oscaras Robertsonas buvo surengęs net 4 tokius pasirodymus, o Wiltas Chamberlainas ir Jamas Hardenas – po vieną.