Lietuvos nacionalinė vyrų futsal rinktinė ketvirtadienį Armėnijos sostinėje Jerevane sužaidė pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Baltarusijos komanda.

Daugybę reakcijų sukėlusioje dvikovoje lietuviai, vadovaujami naujojo trenerio Mico Martičiaus, 2:1 (2:1) nugalėjo Baltarusijos komandą.

Antroji komandų akistata vyks šeštadienį 15 valandą.

Antradienio mače lietuviai pirmi praleido įvartį, tačiau sėkminga atkarpa kėliniui artėjant į pabaigą leido rezultatą persversti į savo pusę. Pirma Lukas Sipavičius jį išlygino, o po minutės Edgaras Baranauskas baudiniu išvedė lietuvius į priekį.

Po pertraukos lietuviai išlaikė savo persvarą ir iškovojo pergalę.

Įvarčiai: 15 min. Lukas Sipavičius, 16 min. Edgaras Baranauskas (Lietuva); 12 min. Antonas Matvejenko (Baltarusija).

Įspėti: 30 min. Deividas Reimaris, 33 min. Lukas Sendžikas (Lietuva); 16 min. Vladislavas Selyukas, 25 min. Sergejus Krikunas (Baltarusija).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ernestas Macenis, Justinas Zagurskas, Albertas Voskunovičius, Edgaras Baranauskas, Lukas Sipavičius.

Atsargoje: Karolis Čirba, Vladimiras Derendiajevas, Tomas Bučma, Benas Spietinis, Lukas Sendžikas, Deividas Reimaris, Jonas Ulberkis, Paulius Osauskas, Genaras Samsonikas.

Neregistruoti: Ronaldas Grižas, Ignas Raštutis.