Ketvirtadienį Rotušėje pasirašyta sutartis, kuria Alytaus miesto savivaldybė įsipareigojo bendradarbiauti vasario 12-13 dienomis mūsų mieste rengiant Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finalo ketverto turnyrą.

Kaip sakė LKF prezidentas V. Garastas džiaugėsi, kad turnyro ketvertui pasirinktas Alytus.

„Alytiškiams tai bus galimybė išvysti žaidžiant „Lietuvos rytą“, „Žalgirį“, o kartu - ir generalinė repeticija, tarnybų patikrinimas prieš rugpjūčio 31-ąją čia prasidedantį Europos krepšinio čempionatą“, - sakė „buvusiu senu alytiškiu“ save pavadinęs V. Garastas.

Naująją aikštelę pakrikštins geriausios Lietuvos komandos, tarp jų - ir 2 Eurolygos Top-16 ekipos. Žadamas įspūdingas renginys – su efektingu žaidėjų pristatymu, koncertine programa ir, žinoma, neužmirštama nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.

Paklaustas, kiek renginyje tikisi žiūrovų, M. Špokas pasiteiravo, kiek jų telpa atnaujintoje arenoje (5 tūkst. 500). Alytaus miesto meras Feliksas Džiautas vylėsi, kad pilnos tribūnos turėtų būti jau vien dėl to, kad žmonės norės pažiūrėti, kaip pastatas atrodo iš vidaus. Šį vaizdelį daliai Lietuvos žiūrovų transliuos „Sport 1" ir „Lietuvos ryto" televizijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų