Dramatiška pergale Europos čempionatą pradėjo Belgijos rinktinė (1/0). Ji A grupės rungtynėse Tbilisyje po pratęsimo 79:76 (16:11, 22:21, 20:19, 12:19, 9:6) palaužė turnyro vienus iš šeimininkų Sakartvelo nacionalinę komandą (0/1).

Praktiškai visas rungtynes priekyje buvo belgai, o antrajame kėlinyje jie susikrovė jau dviženklį pranašumą (27:15). Dviženklę persvarą jie išsaugojo iki pat ketvirčio kėlinio (61:51), tačiau intrigos išvengti nepavyko.

Likus žaisti 3 minutes, po Dudos Sanadze tritaškio kartvelai ne tik pasivijo oponentus, tačiau sugebėjo ir persverti rezultatą bei nutolti (62:67). Nepaisant to, jau kitoje atakoje tolimu šūviu atsakė ir Belgijos atstovai, o dar po minutės rezultatas tapo lygus (67:67). Likus minutei, belgai susigrąžino trapią persvarą savo naudai (70:69).

Tą patį padaryti galėjo ir aikštės šeimininkai, tačiau Beka Burjanadze pataikė vieną baudos metimą – 70:70.

Geriausią šansą išplėšti pergalę turėjo belgų gynėjas Emmanuelis Lecomte, kai likus 38 sekundėms stojo mesti baudų metimus, tačiau nepataikė nė vieno, o vėliau rezultatyvaus išpuolio nesurengę ekipos žaidė pratęsimą. Jame komandos žaidė taškas į tašką, o rungtynių baigtį nusprendė Jonathanas Tabu.

Likus žaisti vos 3 sekundes, krepšininkas smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą (79:76). Kartvelus gelbėti bandė D.Sanadze, tačiau jo tolimas metimas tikslus nebuvo ir pergalė atiteko belgams.

Belgijos rinktinė: Jonathanas Tabu ir Jeanas-Marcas Mwema po 14, Ismaelis Bako 11, Emmanuelis Lecomte 10 (5 rez. perd.), Retinas Obasohanas 9, Maxime‘as De Zeeuw 8.

Sakartvelo rinktinė: Alexanderis Mamukelashvili 18 (5/7 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud., 13 atk. kam., 29 n. b.), Thaddusas McFaddenas 17 (4/10 trit., 6 rez. perd.), Goga Bitadze 14 (9 atk. kam.), Beka Burjanadze 6.