• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL NED 16:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO DEN 19:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB ENG 22:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU UKR 16:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL SVK 19:00
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT FRA 22:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 19:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 22:00
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 16:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 19:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 22:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 16:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 19:00
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 22:00
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 16:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 19:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 22:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 16:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 19:00
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 22:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 19:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 19:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 22:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 22:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 19:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 22:00
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Pirmąją dieną dalyviai varžėsi 14 rungčių, o pergalėmis džiaugėsi favoritai.

Šeštadienį Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Pirmąją dieną dalyviai varžėsi 14 rungčių, o pergalėmis džiaugėsi favoritai.

REKLAMA

Dešimtą aukso medalį uždarų patalpų čempionatuose iškovojusi ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą užfiksavusi Airinė Palšytė (1.89 m) džiaugėsi šiuo pasiekimu: „Esu patenkinta, iškovojau daug įskaitinių taškų vasarai.“ „Kadangi dabar teko praleisti nemažai startų, manau, kad vasaros sezonas bus geresnis“, – pasakojo A. Palšytė.

Antrą vietą šuolio į aukštį rungtyje iškovojo Urtė Baikštytė (1.86 m), o trečią – Gintarė Tirevičiūtė (1.80 m). Tarp vyrų geriausiai pasirodė pirmą kartą šiemet startavęs ir trečią titulą iš eilės uždarose patalpose iškovojęs Juozas Baikštys (2.10 m), antras liko asmeninį uždarų patalpų rekordą pakartojęs Augustas Bukauskas (2.10 m), trečias – Tomas Turskis (2.05 m).

Rutulio stūmimo rungtyje dominavo geriausią šalies sezono rezultatą fiksavusi Ieva Zarankaitė (16.94 m). Jau ketvirtą kartą iš eilės čempionatą laimėjusi I. Zarankaitė džiaugėsi stabilumu: „Nors rutulio rungties neakcentuoju ir labiau koncentruojuosi į diską, visi metimai buvo apie 16 metrų – tas labai džiugina.“ Neseniai iš pasiruošimo stovyklos Tenerifėje grįžusi sportininkė dabar intensyviai ruošiasi kovo mėnesį vyksiančiai Europos metimų taurei.

REKLAMA
REKLAMA

Antrą vietą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Eglė Zarankaitė (13.12 m), o trečią – Ieva Nikiforovaitė (12.10 m). Tarp vyrų geriausiai pasirodė pirmą čempiono titulą laimėjęs Simonas Bakanas (16.84 m), antras liko asmeninį rekordą gerinęs Naubartas Stripeikis (16.82 m), trečias – Šarūnas Zdanavičius (15.73 m).

REKLAMA

Šuolio į tolį titulą iškovojo asmeninį uždarų patalpų rekordą gerinęs favoritas Marius Vadeikis (7.55 m), antroje vietoje liko Algirdas Strelčiūnas (7.44 m, asmeninis uždarų patalpų rekordas), trečioje – Tomas Lotužis (7.38 m).

Įtikinamai identišką rungtį trečią kartą laimėjusi Jogailė Petrokaitė (6.31 m) rezultatu patenkinta nebuvo: „Viena iš sunkesnių dienų varžybose, bet prieš artėjantį Europos čempionatą tikiuosi pasiekti optimalią formą ir jame pasirodyti žymiai geriau.“

REKLAMA
REKLAMA

Vyrų 5000 m sportinio ėjimo rungtį vienuoliktą kartą laimėjęs Marius Žiūkas (19 min. 54,92 sek.) teigė, kad prieš varžybas galvojo apie čempiono titulą, bet aukšto rezultato nesitikėjo: „Sekmadienį varžiausi Australijoje, 20 km rungtyje, po kurios laukė ilgas skrydis namo, tad šiandien kūnas dar nebuvo pilnai atsistatęs.“ Sidabrą šioje rungtyje iškovojo Artur Mastianica (20 min. 26,25 sek.), bronzą – Ignas Dumbliauskas (23 min. 1,97 sek.).

3000 m sportinio ėjimo rungtį laimėjo ir pirmą aukso medalį uždarų patalpų čempionatuose iškovojo Monika Vaiciukevičiūtė (13 min. 4,50 sek.). Antra liko asmeninį rekordą užfiksavusi Austėja Kavaliauskaitė (13 min. 22,46 sek.), trečia – Lietuvos 16-mečių ir 17-mečių rekordus pagerinusi Justė Perveneckaitė (13 min. 32,20 sek.).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

60 m sprinto rungtyje žibėjo sporto klubo „Cosma“ atstovai. Tarp vyrų geriausiai pasirodė penktą čempionatą iš eilės laimėjęs Gediminas Truskauskas (6,73 sek.), antras liko Kristupas Seikauskas (6,81 sek.), o trečias – Adas Dambrauskas (6,87 sek.). Pirmą aukso medalį šioje rungtyje iškovojusi Eva Misiūnaitė (7,45 sek.) už nugaros paliko Lukreciją Sabaitytę (7,54 sek.) ir Akvilę Jonauskytę (7,60 sek.).

Vidutinio nuotolio bėgime (1500 m) triumfavo ir pirmą aukso medalį šioje rungtyje iškovojo Eglė Vaitulevičiūtė (4 min. 41,79 sek.), sidabro medaliu tenkinosi asmeninį rekordą fiksavusi Meda Repšytė (4 min. 44,16 sek.), bronzą laimėjo Aurika Balsytė (4 min. 46,24 sek.). Identiškoje vyrų rungtyje favorito statusą pateisino aštuntą kartą iš eilės nugalėjęs Simas Bertašius (3 min. 50,08 sek.), nuo jo nedaug atsiliko asmeninį uždarų patalpų rekordą gerinęs Robertas Vališauskas (3 min. 51,71 sek.) ir asmeninį uždarų patalpų rekordą fiksavęs Arnas Gabrėnas (3 min. 56,28 sek.).

REKLAMA

400 m rungtį laimėjo Lukas Sutkus (49,16 sek.), antrą vietą užėmė Einius Trumpa (49,82 sek.), trečią – Dariuš Križanovskij (50,23 sek.). Tarp moterų geriausiai pasirodė pirmą čempionatą po atkaklios kovos laimėjusi Ema Sarafinaitė (58,56 sek.), antra liko vos 0,02 sek. atsilikusi Roberta Žikaitė, o trečią vietą iškovojo Monika Eglinskas (58,86 sek.).

Sekmadienį, antrą čempionato dieną, paaiškės dar 10 Lietuvos čempionų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų