Pirmą kartą Baltijos šalių žiūrovams – tiesioginės WWE transliacijos

TV3 Grupė ir JAV pramoginio sporto kompanija „World Wrestling Entertainment“ (WWE) sutarė dėl ilgalaikio bendradarbiavimo Baltijos šalyse. Lietuvos žiūrovai nuo vasario 23 d. galės stebėti tiesiogines amerikietiškų imtynių WWE transliacijas per „TV3 Sport Open“ kanalą ir naujos kartos televiziją – „Go3“.

Kiekvieną antradienį „TV3 Sport Open“ transliuos „Raw“ laidas, kiekvieną šeštadienį  „SmackDown“, o kiekvieną ketvirtadienį - „NXT“. Savaitės programos bus tiesiogiai transliuojamos 52 savaites per metus, gerbėjus vilios profesionalios pramoginės imtynės bei įdomios kovos, gvildenamos įvairios intrigos bei istorijos.

„Džiaugiamės partneryste su vienu vertingiausių ir žiūrimiausių pasaulio sporto ir pramogų prekių ženklų  WWE,  sakė Raimonds Zeps, TV3 grupės Sporto padalinio vadovas.  Įspūdingi WWE pasirodymai apjungia sportą su komedijos elementais bei istorijomis ir tikimės, kad sudomins ne tik užkietėjusius sporto gerbėjus, bet ir šeimų ir jaunimo auditorijas“.

„Mes džiaugiamės, kad pirmą kartą kartu su TV3 Grupe tiesiogiai rodysime kassavaitines programas tiesiogiai Baltijos šalyse.„Ši partnerystė leidžia mums išplėsti savo pasiekiamumą ir pristatyti unikalų veiksmo bei šeimai pritaikytų pramogų derinį WWE gerbėjams visame regione“, –  teigė Andy Warkman, WWE viceprezidentas, generalinis direktorius Europoje ir Pietų Afrikoje.

Papildomai be savaitinių tiesioginių transliacijų žiūrovai galės mėgautis „Raw“, „SmackDown“ ir „NXT“ laidų įrašais ir geriausių akimirkų rinkiniais „TV3 Sport Open“ kanalu ir per „Go3“ televiziją.

Ši ilgalaikė partnerystė su WWE užtikrina, kad „TV3 Sport“ kanalai ir „Go3“ ir toliau siūlys plačiausią populiariausių sporto transliacijų pasirinkimą, žiūrovai galės tiesiogiai stebėti šiuos svarbiausius pasaulio sporto įvykius ir varžybas – UFC, Eurolygą ir Europos taurę, NBA, UEFA Čempionų ir Europos lygas, Anglijos „Premier“ lygą, KHL ledo ritulį, ATP tenisą, WRC ralį, Moto GP, MXGP ir kt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų