„Mano žaidimas buvo geras, ar labai geras?“ – išgirdęs klausimą apie gerą sportinę formą, juokavo VTB Vieningosios lygos čempionas Darjušas Lavrinovičius.

Džiaugsmingai šampaną iš čempionų taurės gėręs vidurio puolėjas tikino, kad net ir tokiam galingam klubui kaip Maskvos CSKA kiekvienas trofėjus yra labai svarbus.

„Jei CSKA būtų nesvarbūs titulai, nebūtume nieko laimėję. Kiekviena pergalė šiam klubui yra labai svarbi. Negalvokite, kad čia taip ar kitaip. Taip yra, nes mes pasiekę atitinkamą lygį“, - žurnalistams sakė D.Lavrinovičius.

- Pasiekėte gerą sportinę formą ar tiesiog išnaudojote traumuoto Viktoro Chriapos minutes?

- Be abejo, paprasčiausiai daugiau žaidžiu, kai nėra Chriapos. Tiesa, stengiausi ir dirbau visą sezoną. Jaučiuosi gerai ir man nesvarbu, kiek žaidžiu – svarbiausia, kad laimėtų komanda. Suprantu, kokioje esu komandoje ir kokios čia žvaigždės. Nenoriu čia žaisti 30 min., svarbiausia padėti CSKA.

- Ar dažnai nuo trenerio komanda gauna pylos, kad vietoj tikslių lengvų taškų pradeda kurti šou?

- Treneris tai akcentuoja. Turime didelį minusą - turime sužaisti paprasčiau, bet kai atsiplėšiame, pradedame daryti šou. Tai kartais mums pakiša koją.

REKLAMA

- Patiko sirgalių palaikymas?

- Labai patiko. Ačiū jiems labai. Džiaugiuosi, kad jie mus taip šiltai pasitiko.

- Nenuliūdote neišgirdęs savo pavardės rinktinės kandidatų sąraše?

- Esu nenuliūdęs, nes žinau, kad yra, kam žaisti. Tiesiog nesitikėjau, kad manęs nebus net kandidatų sąraše. Galėjo bent paskambinti, perspėti, pasakyti, kad nenori, jog atvažiuočiau. Būčiau supratęs ir žinojęs, tačiau to nesitikėjau. Vis dėlto nuoskaudos tikrai nėra, sakau tai iš širdies.

- Ar trenerio išsakytos priežastys suprantamos?

- Čia treneris, o yra dar ir kiti dalykai, ne tik treneris. Ne tik treneris sprendžia reikalus. Visi sprendžia.

Donatas Urbonas, Krepsinis.net


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų