Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (2/2) pasiekė revanšą prieš Belgijos rinktinę atrankos varžybose į 2022 m. Europos čempionatą. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai Vilniuje vykstančiame atrankos lango burbule varžovus įveikė 84:71 (20:15, 29:21, 18:15, 17:20).

Belgija šiose rungtynėse nepirmavo nė karto, o didžiausias lietuvių pranašumas buvo pasiekęs 22 taškus ketvirtame kėlinyje.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė Eimantas Bendžius, kuris per 26 minutes pelnė 19 taškų (2/2 dvit., 5/9 trit.) ir atkovojo keturis kamuolius.

Puolėjas susmeigė 5 iš 9 Lietuvos rinktinės pataikytų tritaškių.

Jis pripažino, kad po penktadienį patirto pralaimėjimo Danijai 76:80, užsivedimo netrūko.

„Esame patenkinti pergale, kaip žaidėme. Kai pralaimi, su visa pagarba, prieš Daniją, nors šiuose languose yra ne viena staigmena, kaip treneris sakė – turi pažiūrėti į veidrodį, kad viskas prasideda nuo tavęs, užsivedimo, atstovavimo šiam žodžiui (Lietuva, – aut. past.)

Užsidegimas jautėsi visai komandai. Gerai apsigynėme ir mane rado komandos draugai”, – apie rinktinės ir savo pasirodymą sakė E. Bendžius.

Atranka į Europos čempionatą baigsis kitų metų vasario mėnesį. Lietuva C grupėje kol kas dalinasi antrą-trečią vietas su Danija, o Belgija yra pirma.