Ignalinoje savaitgalį surengtas antrasis atvirosios Lietuvos slidinėjimo taurės etapas, kuriame netrūko ir sportininkų, kurie netrukus startuos Pekino olimpiadoje.

Vienintelį auksą Lietuvai iškovojo Ieva Dainytė. Būsimoji olimpietė laimėjo moterų 5 km lenktynes laisvuoju stiliumi (14:16.3 min.). Antra finišavo olimpinio čempiono esto Andruso Veerpalu 15-metė dukra Anlourdes Veerpalu (14:45.8), o trečia – dar viena būsima Lietuvos olimpietė Eglė Savickaitė (15:01.2).

Analogiškoje distancijoje klasikiniu stiliumi triumfavo A.Veerpalu (18:29.0). Antra buvo E.Savickaitė (19:44.6), trečia – I.Dainytė (19:54.1).

Vyrų 10 km lenktynėse laisvuoju stiliumi pergalę šventė latvis Indulis Bikse (24:14.8), aplenkęs Lietuvos olimpietį Tautvydą Strolią (24:38.0) ir estą Simo Teearu (25:29.4). Toje pačioje distancijoje klasikiniu stiliumi visas tris prizines vietas užėmė estai: S.Teearu (30:12.3), Hendrikas Petersonas (30:45.0) ir Andersas Veerpalu (31:10.0).