Keturi iš penkių šiame sezone geriausius rezultatus turinčių pasaulio diskininkų varžėsi WA Kontinentinio turo auksinėse varžybose Szekesfehervare (Vengrija). Ten vyko Istvano Gyulai memorialo varžybos.

Kovoje dalyvavo pasaulio čempionato nugalėtojas Kristjanas Čehas, bronzos nugalėtojas lietuvis Andrius Gudžius, bei prizininkų pakylos nepasiekę, tačiau taip pat vienus iš geriausių rezultatų pademonstravę Danielis Stahlis ir Simonas Petterssonas.

Vengrijoje nesusikovė tik sidabro medalį pasaulio čempionate užsikabinęs jaunasis Mykolas Alekna.

Nugalėtoju ir Vnegrijoje tapo slovėnas K. Čehas, kuris diską nusviedė net 71.23 metro.

Antrasis liko lietuvaitis Andrius Gudžius įrankį nusviedęs 67.39 metro, o nuo jo ne per daugiausiai atsiliko švedas D. Stahlis su 67.01 metro, kuriam atiteko trečioji vieta.

Simonas Petterssonas (Švedija), prieš dvi dienas diską sviedęs už 70 metrų atžymos, liko tik penktas su 64.08 metrų rezultatu.

Šios varžybos Vengrijoje, paskutinis žingsnis prieš laukiantį Europos čempionatą Miunchene. Vokietijoje disko metimo finalas įvyks rugpjūčio 19 dieną, o jame susikaus ir du Lietuvos atstovai – A. Gudžius ir M. Alekna.