„TOPsport A lygos“ 12-ąjį turą pradėjo akistata Saulės mieste – ten FA „Šiauliai“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ antrą sykį sužaidė lygiosiomis. Dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje grėsmingiau atakavo svečiai. Hugo Figueredo galingu smūgiu sukirto kamuolį į skersinį, Leo Ribeiro bandymą atrėmė Lukas Paukštė.

Kitoje aikštės pusėje aktyvus buvo Nauris Petkevičius – jo smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas. Savo tikslą buvęs „Hegelmann“ ekipos žaidėjas pasiekė 49-ąją minutę, kai po Davio Ikaunieko perdavimo efektingai nukreipė kamuolį į vartus.

Mėlynai balti buvo grėsmingi atakoje ir gražiu stiliumi atstatė pusiausvyrą 89-ąją minutę. L. Ribeiro suklaidino porą oponentų baudos aikštelėje bei džiaugėsi antruoju įvarčiu šiemet.