Pasiekė savo? Ronaldo įvarčio neįskaitęs teisėjas nedirbs Europos čempionate

Portugalijos rinktinė kovo pabaigoje pasaulio futbolo čempionato 2022 m. atrankos A grupės rungtynes su Serbijos futbolininkais baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Dramatiškose rungtynėse portugalai išbarstė 2 įvarčių pranašumą, bet paskutinėmis minutėmis turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę. Nikola Milenkovičius per pridėtą rungtynių laiką buvo nubaustas raudona kortele ir serbai liko žaisti dešimtyje.

Netrukus Cristiano Ronaldo po prasto serbų vartininko sprendimo pasiuntė kamuolį link vartų. Serbų žaidėjas tuomet desperatiškai skubėjo išmušti kamuolį nuo vartų linijos.

C.Ronaldo jau buvo pasiruošęs švęsti įvartį, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė, o ant vartų linijos atsistojęs serbų žaidėjas atrėmė dar vieną itin pavojingą smūgį.

C.Ronaldo nervai tuomet jau sunkiai laikė, jis bandė įrodinėti šoniniam teisėjui, kad įvartis tikrai buvo ir tada dar gavo geltoną kortelę už emocijas.

Pagrindinis rungtynių teisėjas Danny Makkelie iš karto atsiprašė dėl klaidingo sprendimo, bet ties tuo neapsiribojo.

Jis nusprendė pašalinti iš savo brigados šoninį teisėją Mario Diksą, kuris nepastebėjo, jog kamuolys kirto vartų liniją. Tai reiškia, kad M.Diksas negalės teisėjauti šių metų Europos futbolo čempionate.

„Taip, Mario Dikso vietą mano brigadoje užėmė Janas de Vriesas. Tai buvo komandos vidaus problema. Plačiau to nenoriu komentuoti dėl pagarbos Mario“, – sakė D.Makkelie.

Tuo tarpu M.Diksas neslėpė nusivylimo: „Tai labai nuvilianti žinia, ypač, kai Europos čempionatas taip arti. Kovo 31 d. išgirdau, kad Makkelie ieško naujo asistento, nes manimi nebepasitiki. Tikėjausi iš jo sulaukti daugiau palaikymo, juk mes ilgus metus sėkmingai dirbome kartu.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų