Pasaulio kikbokso taurė: čempionais tapo du lietuviai

Lietuvos kikbokso rinktinė sekmadienį WAKO (World Association of Kickboxing Organizations) pasaulio kikbokso taurės varžybas (Hungarian Kickboxing World Cup 2023) Budapešte (Vengrija). Paskutinę varžybų dieną finaluose kovėsi 4 lietuviai.

Jaunimo „Low Kick“ svorio kategorijoje iki 75 kg auksą nuskynė Artemijus Ageičenkovas. Jis finale įrodė savo pranašumą prieš juodkalnietį Nikolą Marinkovičių.

Eimantas Šarkauskas tapo jaunių K-1 svorio kategorijos iki 63,5 kg čempionu. Finale lietuvis įveikė bosnį Suadą Hankičių.

Sidabrą vyrų K-1 svorio kategorijoje per 91 kg pelnė Modestas Juodpusis. Jis tik finale nusileido tituluotam ukrainiečiui Romanui Ščerbatiukui. 2019 m. ukrainietis tik pasaulio čempionato finale pralaimėjo Sergejui Maslobojevui, o pernai pasaulio žaidynėse pelnė bronzą. Pernai R.Ščerbatiukas prisijungė prie Ukrainos teritorinės gynybos, dalyvavo Popasnos mūšyje ir tik gavęs specialų leidimą vyko kautis į pasaulio žaidynes. Po žaidynių jį apdovanojo pats Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Merginų jaunimo K-1 svorio kategorijos iki 60 kg finale Kamila Naujokaitė nusileido ukrainietei Alinai Gorobec ir pelnė sidabrą.

Lietuvos kikboksininkai Vengrijoje susižėrė net 12 medalių: 2 aukso, 2 sidabro, 12 bronzos.