Liubline (Lenkija) sekmadienį baigėsi pasaulio merginų (iki 23 metų) 3x3 krepšinio čempionatas, kuriame bronzos medalius iškovojo  Lietuvos rinktinė (Dalia Donskichytė, Justina Miknaitė, Gedvilė Savostaitė, Eglė Zabotkaitė).

Nors kovoje dėl bronzos lietuvės prarado traumą patyrusią G. Savostaitę, bet ir likusios tryse užtikrintai nugalėjo Kinijos rinktinę – 19:12.

Net 10 taškų mažajame finale surinko E. Zabotkaitė, 6 – D. Donskichytė, 3 – J. Miknaitė.

Čempionato ketvirtfinalyje sekmadienį lietuvės susitiko Čekijos krepšininkėmis. Užtikrintai nuo pat pradžių rungtyniavusi Lietuvos komandą nei karto neleido varžovėms išsiveržti į priekį ir 17:14 išplėšė bilietą į pusfinalį.

Kiek vėliau vykusiame pusfinalyje lietuvės po dramatiškos kovos ir pratęsimo 20:21 pralaimėjo Nyderlandų rinktinei. Rungtynių pradžioje mūsiškės turėjo 4 taškų persvarą (6:2), bet po pralaimėtos atkarpos 0:6 prarado iniciatyvą ir turėjo vytis varžoves. Visgi išsigelbėti Lietuvos komandai nepavyko ir teko pripažinti varžovių pranašumą.

Ketvirtadienį B grupėje lietuvės 21:17 įveikė graikes ir po pratęsimo 21:22 turėjo pripažinti vokiečių pranašumą.

Šeštadienį trečiajame B grupės ture lietuvės, kaip ir prognozuota, neturėjo problemų su Tunisu – sutriuškino varžoves net 21:6. Ketvirtajame ture lietuvės po pratęsimo 15:14 iškovojo žūtbūtinę pergalę prieš lenkes, o vėliau dar sulaukė lenkių pergalės prieš vokietes (22:17).

Lietuvės, lenkės ir vokietės grupėje iškovojo po 3 pergales. Lietuvės pelnė 78 taškus ir užėmė pirmą vietą. Lenkės su 75 tšk. buvo antros, o vokietės su 74 tšk. liko už borto.

Sekmadienį ketvirtfinalyje lietuvės 17:14 nugalėjo ir Čekijos krepšininkes.