Zeliona Guroje (Lenkija) vykstantis pasaulio jaunimo (iki 22 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionatas puikiai prasidėjo Lietuvos atstovams – vaikinų estafetėje sidabro medalius iškovojo Titas Puronas ir Paulius Vagnorius.

Trenerio Pauliaus Aleksandravičiaus auklėtiniai fechtavimo rungtyje surinko 238 taškus (16 pergalių, 10 pralaimėjimų, 2 vieta), plaukime pridėjo 309 (2:00.56 min., 12 vieta), jojimo rungtyje nepadarė klaidų (300 tašų), o kombinuotoje „Laser Run“ rungtyje iškovojo 546 taškus (12:34.00 min., 4 vieta). Iš viso lietuvių sąskaitoje – 1393 taškai.

Mūsiškius aplenkė tik čekai Matoušas Tuma ir Filipas Houška su 1409 tšk. Bronza atiteko Gvatemalos sportininkams Juanui Ochoa ir Andresui Fernandezui (1383).

Vaikinų estafetėje iš viso dalyvavo 14 komandų.

Trečiadienį merginų kvalifikacijoje startuoja Elzbieta Adomaitytė ir Giedrė Gudelytė-Gudelevičiūtė.