Eurolygoje susigrūmė dvi atkrintamųjų tempu žygiuojančios komandos. Stambulo „Fenerbahče“ (15/9) išvykoje 97:94 (22:22, 25:24, 21:23, 29:25) Belgrado „Partizan“ (13/12).

Pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje ilgai užtruko teisėjų vaizdo peržiūra, kurioje nuspręsta, kad Mathiasas Lessortas švariai blokavo Marko Guduričiaus metimą ir taškai nebus įskaityti.

Toks sprendimas leido „Partizan“ išsilaikyti priekyje – 69:68. Ketvirtajame kėlinyje įsisuko tritaškių karuselė – po vieną tolimą bombą paleido Scottie Wilbekinas, M.Guduričius ir Dyshawnas Pierre’as, jiems tokios pat vertės metimu su pražanga atsakė Kevinas Punteris (82:85). M.Guduričius jau kitoje atakoje pasižymėjo galingu dėjimu su pražanga.

Apmaudžioje situacijoje penktąją pražangą užsidirbo K.Punteris, o be jo likusius šeimininkus iki vieno metimo priartino Dante Exumas (86:89), nors dvitaškiu su pražanga jam iškart atsakė M.Guduričius – 92:86. Mačo pabaigoje 92:95 atsilikdamas „Partizan“ apsigynė be pražangos, tačiau neatkovojo kamuolio, o „Fenerbahče“ serbas įtvirtino pergalę baudų metimais.

Rezultatyviausią karjeros Eurolygoje mačą sužaidė D.Pierre’as – 37 minutės, 21 taškas (3/4 dvitaškių, 5/5 tritaškių), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida, 3 pražangos bei 25 naudingumo balai.

M.Guduričiui pritrūko iki rezultatyviausio mačo, tačiau jis sužaidė efektyviausias savo karjeros rungtynes – 25 minutės, 25 taškai (3/5 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 7/7 baudų metimų), po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius, 7 rezultatyvūs perdavimai, 2 pražangos bei 35 naudingumo balai. Ankstesnis rekordas siekė 30 naudingumo balų. Rungtynėms kartu su Migueliu Perezu bei Borysu Ryžyku teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

„Partizan“ neteko keturių pergalių serijos, o „Fenerbahče“ laimėjo antrąjį sykį paeiliui, nors šias pergales dėl taurių pertraukos ir Turkiją supurčiusios tragedijos skyrė net trys savaitės. Stambulo ekipa šiame mače žaidė juodomis aprangomis, taip išreikšdama solidarumą tūkstančiams šalį sudrebinusio žemės drebėjimo aukų ir jų artimiesiems.