4
Palangos lenktynėse Danielius Bunkus apsilankė ne vienas: šalia – žavi tamsiaplaukė (Fotobankas/Erikas Ovčarenko)

Variklių gaudesys, svylančios padangos ir su žaibo greitumu lekiantys įspūdingi sportiniai automobiliai – tai vaizdai, liepos 16-ąją Palangoje palydintys 23-iąsias tarptautines „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynes.

4

Greičio ir lekiančių sportinių automobilių nepraleido ir paprastai lenktynes stebintis verslininkas Danielius Bunkus, renginyje pasirodęs su trimis žaviomis panelėmis.

Vyras atskleidė labiausiai mėgstantis vieną automobilį:

„Man visada Lamborghini labiausiai patinka. Manau, kad tai vienas iš geriausių automobilių pasaulyje tiek pagal savo išvaizdą, pagal sudėtinius dalykus“, – portalui tv3.lt sakė verslininkas.

Paklausus, ar mėgsta greitį, azartą, vyras nusijuokia. Jis tikina atsargiai besirenkantis vietas, kur galima stipriau paspausti akceleratoriaus pedalą.

„Visada per lenktynes to klausiat,  juokiasi.  Kartais palakstau, bet aišku, kad mėgstu azartą ir greitį. Palakstau, bet Vokietijoje, vengiu tai daryti Lietuvoje.“

O kas gi labiausiai riboja greičiau važiuoti Lietuvoje? „Ne baudos, o protas riboja mane. Visi pripratę prie greičio Vokietijoje. Tai bene vienintelė vieta pasaulyje, kur savo greičio gali neriboti“, – apie Vokietijos greitkelių privalumus prabilo vyras. Maždaug pusėje greitkelių Vokietijoje yra neribojamas greitis.

Akį išties traukė ir tai, kad pats D. Bunkus lenktynėse buvo pastebėtas netgi trijų merginų kompanijoje. Tačiau jis tikina, kad jos tik draugės.

„Lenktynėse aš visada vienas būnu. Mano labai gera draugė Viktorija palaiko man kompaniją. Susipažinome tikrai labai seniai fotosesijoje, o nuo to laiko mes esame geri draugai“, – tikino verslininkas.

Renginyje netrūksta ir kitų žinomų žmonių. Šeštadienį Palangoje lenktynes stebėjo ir adrenalino semėsi tiek šalies garsenybės, tiek politikai.

Tarp renginio svečių galima sutikti Nataliją Bunkę, Dainą ir Antaną Bosus, besilaukiančią Dalią Belickaitę. Taip pat Mindaugą Rainį, politiką Algirdą Butkevičių ir daug kitų. Renginio svečius žavi ir Monika Šalčiūtė.

Pastaruosius trejus metus „Aurum 1006 km powered by Hanook“ lenktynes laimėjo „Circle K miles Plus Racing Team“, tad bus įdomu stebėti, ar šiai komandai pavyks ketvirtą kartą iš eilės triumfuoti legendinėse Lietuvos lenktynėse.

Kvalifikaciją šiemet vėl laimėjo Ralfas Aronas ir „Circle K miles Plus Racing Team“, kurie šiandienos lenktynėse startuos pirmi. Visgi šiemet tiek trasos rekordą, tiek pole poziciją estas iškovojo su kitu „Audi R8 LMS“ automobiliu. Ralfas Aronas pole poziciją iškovojo su 1 min. 06,148 sek. laiku, kuris yra dvejomis sekundėmis greitesnis nei pernai.