Paaiškėjo visos „Akvilės“ lygos ketvirtfinalio poros

„Akvilės“ moterų krepšinio lygoje baigėsi reguliaraus sezono etapas, o po jo paaiškėjo atkrintamųjų varžybų dalyvės bei ketvirtfinalio poros.

Pajėgesnėje C grupėje pirmąją vietą užėmė Alytaus „RKL-GUT.LT“ (9-1), kuri paskutiniame ture įveikė Vilniaus „Svajos“ krepšininkes ir taip užsitikrino reguliaraus sezono nugalėtojų vardą.

Antroje vietoje liko Kauno KM „Aisčiai“ komanda, kuri taip pat iškovojo 9 pergales ir tik vieną kartą suklupo, tačiau liko žemesnėje vietoje dėl prastesnio tarpusavio taškų santykio su Alytaus ekipa.

Trečiąją vietą užėmė „Svaja“, kuri surinko 6 pergales ir 4 kartus pralaimėjo.

Paskutiniame ture Kauno „LSU-Kaunas“ (3-7) ir Vilniaus BC „Tiketa“ (2-8) kovojo dėl namų aikštės pranašumo. Pergalę iškovojo kaunietės ir užsitikrino ketvirtąją vietą. Vilnietės liko penktos, o šios komandos tarpusavyje kausis ketvirtfinalyje.

Paskutinę, šeštąją vietą C grupėje užėmė Vilniaus DPV krepšininkės, kurių sąskaitoje – 1 pergale ir 9 nesėkmės.

Tuo metu D grupėje pirmoji vieta atiteko „Jonavos“ (9-3) komandai. Ji paskutiniame ture patiesė tiesioginę konkurentę kovoje dėl pirmosios vietos Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ ekipą.

REKLAMA

Antrąją vietą užėmė Marijampolės „Kolegija-Sūduvis“ (8-4). Ji surinko tiek pat pergalių, kiek ir „Kibirkštis-VKM“, tačiau prieš šią komandą turėjo geresnį tarpusavio rungtynių taškų balansą.

Į atkrintamąsias varžybas pateko tik dvi geriausios D grupės komandos, o jos ketvirtfinalyje kovos kaip 7 ir 8 komanda, tad susitiks su pirmenybių lyderėmis.

Ketvirtfinalio poros:

Alytaus „RKL-GUT.LT“ – Marijampolės „Kolegija-Sūduvis“

Kauno KM „Aisčiai“ – Jonavos „Jonava“

Vilniaus „Svaja“ – Vilniaus DPV

Kauno „LSU-Kaunas“ – Vilniaus BC „Tiketa“

Ketvirtfinalyje žaidžiama iki 2-jų pergalių, namai-išvyka-namai formatu. Namų aikštės pranašumą turi 1–4 vietas užėmusios komandos.

Už atkrintamųjų varžybų borto liko trečioje vietoje D grupėje atsidūrusi „Kibirkštis-VKM“, o jai reguliarusis sezonas baigėsi itin prastai. Vilnietės prieš paskutinį turą užėmė pirmąją vietą D grupėje, tačiau pralaimėjo abejas rungtynes ir smuktelėjo į trečiąją poziciją bei baigė pasirodymą pirmenybėse.

Iš tolimesnių kovų dėl „Akvilės“ lygos nugalėtojų titulo taip pat pasitraukė D grupėje ketvirtoje vietoje likusi Kauno SKK „Versan-KTU“, penktąją poziciją užėmusi Vilniaus universiteto ekipa, šeštoje vietoje pasirodymą baigusi KK „Patriočių“ komanda ir paskutinėje vietoje likęs Panevėžio „KKSC-Naftėno“ klubas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų