Paaiškėjo Messi ir buvusio „Barcelonos“ prezidento konflikto priežastys

Paaiškėjo kivirčo tarp „Barcelonos“ kapitono Lionelio Messi ir buvusio klubo prezidento Josepo Bartomeu detalės.

Kaip praneša „Catalunya Radio“, po iškritimo iš Čempionų lygos 2018/2019 sezone funkcionierius atvyko į L.Messi namus. J.Bartomeu domėjosi apie vyriausiojo trenerio Ernesto Valverde atleidimą.

L.Messi tuomet atsakė, kad problemų priežastis – ne treneris. Žaidėjas pokalbio metu paklausė, kiek tiesos yra kalbose apie Antoine'o Griezmanno persikėlimą iš „Atletico“ į „Barceloną“. Tuometinis prezidentas atsakė, kad sutartis nebus pasirašoma su prancūzu. tačiau vos po kelių dienų buvo oficialiai paskelbta apie A.Griezmanno persikėlimą. Teigiama, kad būtent po šio įvykio L.Messi prarado pasitikėjimą J.Bartomeu.

Dar vienas svarbus momentas – pandemijos įkarštis, kai „Barcelona“ ir kiti klubai susidūrė su finansinėmis bėdomis. Katalonų klubo žaidėjai sutiko susimažinti algas, tačiau netrukus prezidentas pasirodė treniruotėje ir paprašė jas susimažinti dar kartą. L.Messi kolektyvo vardu atsakė, kad vadovu negalima pasitikėti ir futbolininkai nesirengia dar kartą susimažinti algų.

Priminsime, kad J.Bartomeu paliko „Barcelonos“ prezidento postą praeitų metų rudenį, o L.Messi sutartis su klubu galioja iki šių metų birželio pabaigos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų