Lietuvos krepšinio lyga (LKL) skelbia galutinius „LKL Fastum Žvaigždžių dienos 2009“ balsavimo rezultatus. Šiemet už populiariausius lygos žaidėjus ir trenerius balsavo kaip niekad didelis krepšinio aistruolių skaičius. Gruodžio 16-tą prasidėjusiame ir sausio 20-tą dieną pasibaigusiame balsavime iš viso savo numylėtiniams balsus atidavė rekordinis lkl.lt lankytojų skaičius – 10296.

Trenerių rinkimuose į pirmaujančias pozicijas nuo pat balsavimo pradžios įsiveržę „Žalgirio“ treneris Gintaras Krapikas ir „Lietuvos ryto“ strategas Rimas Kurtinaitis jas išlaikė iki pat galo. Absoliučiu nugalėtoju tarp trenerių tapo būtent LKL čempionų vedlys G.Krapikas (5863), kuris pagal balsų pasiskirstymą vadovaus „Erelių“ komandai. Antroje vietoje likęs R.Kurtinaitis surinko 5171 balsų ir treniruos „Vilkus“.

Šiemet „LKL Fastum Žvaigždžių dienos“ balsavime dalyvavo LKL krepšininkai suskirstyti į 1985 metais ir vėliau gimusius žaidėjus (iki 23 metų) – kandidatus į „Erelių“ komandą bei į 1984 metais ir anksčiau gimusius žaidėjus (24 metų ir vyresnius), galinčius atstovauti „Vilkams“.

„LKL Fastum žvaigždžių dienos“ balsavime tarp krepšininkų be didesnės konkurencijos nugalėjo jaunasis Kauno “Aisčių” komandos vidurio puolėjas, naudingiausias LKL reguliariojo sezono pirmojo rato žaidėjas Donatas Motiejūnas. Aukštaūgis, atstovausiantis „Erelių“ rinktinei, surinko net 8072 krepšinio aistruolių balsus.

REKLAMA

Į „Erelių“ startinį penketą taip pat pateko „Žalgirio“ komandos puolėjas Jonas Mačiulis (7512), kitas žalgirietis gynėjas Mantas Kalnietis (6885), „Lietuvos ryto“ ekipos puolėjas Artūras Jomantas (2807) ir dar vienas „Žalgirio“ atstovas, gynėjas Žygimantas Janavičius (2725).

Tarp vyresnių LKL krepšininkų daugiausiai balsų surinko „Žalgirio“ puolėjas Paulius Jankūnas (6008). Į „Vilkų“ komandos startinį penketuką taip pat pateko trys „Lietuvos ryto“ komandos atstovai: gynėjas Mindaugas Lukauskis (5858), amerikietis puolėjas Chuckas Eidsonas (4511) ir vidurio puolėjas Marijonas Petravičius (2333). „Vilkų“ rinktinėje rungtynes pradės ir „Šiaulių“ ekipos gynėjas Gintaras Kadžiulis (2551).

Netrukus paskelbsime ir antruosius „Erelių“ ir „Vilkų“ rinktinių žaidėjų penketus bei šių komandų vyriausiųjų trenerių asistentų pavardes.

„Bilietus į „LKL Fastum Žvaigždžių dienos“ renginį platina „Tiketa“ (www.tiketa.lt). Vasario 21 d., „Šiaulių arenoje“, žiūrovai turės dar vieną galimybę išvysti ryškiausių LKL žvaigždžių ir pramogų pasaulio atstovų pasirodymus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų