Dėl išlikimo „Optibet A lygoje“ kovojanti Gargždų „Banga“ privertė kaip reikiant sunerimti sirgalius, bet priartėjo tikslo link.

Atidėtose 34-ojo turo rungtynėse gargždiškiai savo sirgalių akivaizdoje 3:1 (0:1) palaužė turnyro autsaiderį Kėdainių „Nevėžį“.

Jau 1-ąją minutę akistatos minutę šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau į baudos aikštelę įsiveržusio Pauliaus Lotužio smūgį atrėmė Robertas Granauskas.

R. Granauskas itin sužibėjo 35-ąją minutę: kamuolys baudos aikštelėje pataikė į Karolio Rukuižos ranką, o teisėjo skirto baudinio įvarčiu nepavertė Danielis Romanovskis – jo smūgį atrėmė vartininkas.

Po poros minučių situacija kardinaliai pasikeitė. Po vartų sargo Kornelijaus Smilingio pražangos baudos aikštelėje nuo 11 metrų žymos tiksliai mušė Julius Kasparavičius.

Antrame kėlinyje Kėdainių klubas galėjo padvigubinti rezultatą, bet to nepadarė, o tai kainavo labai brangiai – „Banga“ net trečius įvarčius bei iškovojo itin svarbią pergalę.

75-ąją minutę rezultatą išlygino D. Romanovskis, po 7 minučių Lukas Berednikovas grubiai suklydo prasižengdamas prieš Ernestą Stočkūną, tad baudinį realizavęs Shogo Yoshikawa išvedė komandą į priekį. 88-ąją minutę dar kartą „Nevėžį“ šiame sezone nubaudė puolėjas Darius Zubauskas.

Po šio mačo abejoms komandoms liko tik paskutinis turas.