naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
50
Trečioji olimpinio festivalio diena (nuotr. LTOK)

Vengrijoje tęsiasi Europos jaunimo olimpinis festivalis. Trečiąją dieną jėgas išbandė plaukikai, krepšininkai, tenisininkai, lengvaatlečiai, gimnastai, irkluotojai ir dziudo atstovai.

50

Vengrijoje tęsiasi Europos jaunimo olimpinis festivalis. Trečiąją dieną jėgas išbandė plaukikai, krepšininkai, tenisininkai, lengvaatlečiai, gimnastai, irkluotojai ir dziudo atstovai.

REKLAMA
REKLAMA

PLAUKIMAS

Kotryna Teterevkova kvalifikacijoje 100 m krūtine įveikė per 1 min. 10,61 sek. ir ketvirtu rezultatu pateko į pusfinalį. Jame Kotryna dar pagerino savo rezultatą, finišavo per 1 min. 10,36 sek., pusfinalyje buvo ketvirta ir pateko į finalą.

REKLAMA

Gabija Mankauskaitė ir Paulina Pekūnaitė varžėsi 200 m nugara distancijoje. Paulina ją įveikė per 2 min. 23,51 sek., 22 vieta, o Gabija – per 2 min. 26,91 sek., 31 vieta.

Titas Smailys ir Arijus Pavlidi plaukė 200 m kombinuotu būdu. Arijus finišavo per 2 min. 14,29 sek., net 3 sekundėmis pagerino savo asmeninį rezultatą ir užėmė 34 vietą. Titas Smailys nuplaukė per 2 min. 18,57 sek. – 41 vieta.

REKLAMA

Dar viena Lietuvos atstovė plaukikė varžėsi Liepa Kluonytė 400 m laisvu stiliumi kvalifikacijoje. Liepos rezultatas – 34, ji finišavo per 4 min. 39,53 sek.

Komandos vadovas Saulius Binevičius teigė: „Akivaizdu, kad plaukikų lyderiai įrodinėja savo vertę, o silpnesni plaukikai mato, kad dar reikia treniruotis, treniruotis, treniruotis“.

REKLAMA
REKLAMA

KREPŠINIS

Pralaimėjimas pralaimėjimui nelygus. Taip trumpai būtų galima apibudinti trečiosios krepšinio turnyro dienos rezultatus. Lietuvos merginos iki paskutinės minutės garbingai kovojo su pajėgia Vengrijos komanda. Ir nors mūsiškės pralaimėjo – 59:70, aikštelę jos paliko pakelta galva. Gi vaikinai po triuškinančio pralaimėjimo turkams – 67:98, ėjo iš aikštės panarinę galvas.

REKLAMA

Dar prieš susitikimą su vengrėmis Lietuvos rinktinės treneris Tadas Stankevičius sakė, kad „kovosime ir spręsime savo uždavinius, rengsimės Europos čempionatui“. Merginos užkūrė vengrėms tikrą pirtį. Ilgą laiką vyko apylygė kova, lietuvaitės pasiaukojami gynėsi. Viena Simona Visockaitė išrašė varžovėms 7 blokus, ji buvo ir rezultatyviausia mūsų komandoje – 14 taškų. Trylika taškų pelnė Saulė Kaupaitė, dvylika – Brigita Sinickaitė. Abi jos pataikė po 3 tritaškius iš 5. Šį kartą 500 žiūrovų talpinanti salė buvo pilnutėlė, vengrai saviškes palaikė su būgnais ir trimitas, o mūsų žiūrovai nepateko į salę, nes nebuvo laisvų kėdžių. Toliau lietuvaitės žais dėl 5-8 vietų.

REKLAMA

Lietuvos ir Turkijos krepšininkų rungtynėse sprendėsi, kuri komanda bus pirma, o kuri liks antra. Lauktos įdomios kovos nebuvo, tik pirmas kėlinys vyko apylygiai – 17:19, o vėliau Lietuvos rinktinė atsiliko.Turkai šeimininkavo po abiem krepšiais, o mūsų vaikinai klydo gynyboje ir puolime. Padarytos 23 klaidos, pataikyta tik 17 baudų iš 30, turkai po mūsiškių krepšiu atkovojo net 23 kamuolius. Po rungtynių Lietuvos rinktinės treneris Edvinas Justa buvo lakoniškas: „Neturiu ką pasakyti. Pagalvosime, pasikalbėsime su vaikinais...“

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Tomas Zubrys – 15, Ąžuolas Tubelis – 14, Marekas Blaževičius – 10 taškų.

Mūsiškiai tęs kovą dėl medalių. Pusfinalyje penktadienį jie žais su kitos grupės nugalėtojais suomiais. Turkų varžovais bus kroatai.

 

TENISAS

Matas Vasiliauskas, patekęs iškart į antrą varžybų etapą, trečiadienį susitiko su Turkijos atstovu Kaanu Cepelu – atkaklų mačą 6:4, 7:6 laimėjo turkas, Matas tęs savo kovas tik dvejetų varžybose.

REKLAMA

Matas Bružas, pirmadienį iškovojęs sunkią pergalę prieš Vokietijos atstovą, antrame etape susitiko su airiu Conoru Gannonu. Nugalėtojui išsiaiškinti vėl reikėjo trijų setų. Žaidimas dėl liūties buvo nutrauktas, o jį atnaujinus, mūsiškis iškovojo pergalę 6:1, 6:7, 6:1. Trečią mačą žaidęs vėlai vakare, Matas 4:6, 3:6 pralaimėjo armėnui Arturui Soghoyanui ir bendroje įskaitoje pasidalino 9-16 vietas.

REKLAMA

DZIUDO

Trečiadienį pirmasis festivalyje iš Lietuvos dziudo imtynininkų pasirodė Dariušas Ragoža (iki 66 kg.). Pirmąją kovą prieš Danielių Mlynaricių mūsiškis laimėjo, tačiau antroje jam teko pripažinti varžovo Kareno Galstiano (Rusija) pranašumą. Rusas vėliau savo kitą kovą pralaimėjo, todėl Dariušas savo pasirodymą festivalyje baigė.

REKLAMA
REKLAMA

LENGVOJI ATLETIKA

Trečiadienį festivalyje startavo keturi Lietuvos lengvaatlečiai.

Edgaras Radzevičius 200 m atrankos bėgime finišavo penktas (22,91 sek.) ir pateko į sekantį etapą. Pusfinalyje mūsų sprinteris finišavo septintas (22,86 sek. ) ir baigė pasirodymą pasidalindamas 11-12 vietas.

Akvilė Medvedevaitė pateko į finalines trišuolio varžybas - kvalifikacijoje jos rezultatas buvo penktas (11,94 m).

REKLAMA

Dovidas Petkevičius 110 m barjerinio bėgimo finale užėmė penktą vietą (14,66 sek.).

Greta Karinauskaitė 3000 m bėgime pagerino asmeninį rekordą ir užėmė dešimtą vietą (10 min. 1,52 sek.).

SPORTINĖ GIMNASTIKA

Merginų sportinės gimnastikos varžybose startavo visos trys Lietuvos gimnastės - Meda Gutauskaitė, Eglė Stalinkevičiūtė ir Greta Semionova. Meda surinko 45,050 balus ir užėmė 61 vietą, Eglė – 44,100 balus ir 68 vietą, Greta – 41,000 balus ir 80 vietą.

REKLAMA

„Esu labai patenkintas Medos pasirodymu, ji įvykdė viską, ką turėjo padaryti, nebuvo nė vieno kritimo. Ji ir pati savimi patenkinta, padarė net daugiau, nei galėjo“, - Medos Gutauskaitės pasirodymą išskyrė treneris Gediminas Jurevičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų