brigita sinickaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brigita sinickaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brigita sinickaitė“.

Jaunės pateko į Europos čempionato pusfinalį

Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė Europos čempionato ketvirtfinalyje 77:66 (15:16, 20:22, 20:12, 22:16) nugalėjo Portugalijos rinktinę ir tęsia kovą dėl medalių. Pirmojoje rungtynių pusėje iniciatyva priklausė Portugalijos rinktinei, kuri buvo priekyje trijų taškų skirtumu (35:38). Trečiajame kėlinyje lietuvės spurtavo ir turėjo penkių taškų persvarą. Paskutiniame ketvirtyje pranašumą pavyko dar šiek tiek padidinti ir iškovoti svarbią pergalę. Lietuva: Kristina Masionytė 14 tšk.
2018-08-10

Lietuvės įveikė Šveicarijos krepšininkes ir pratęsė pergalių seriją iki keturių

Dar vieną pergalę Europos jaunių (U18) merginų krepšinio čempionate iškovojo Lietuvos merginų rinktinė. Daliaus Ubarto auklėtinės B grupės rungtynėse 92:62 (21:9, 27:17, 24:14, 20:22) nugalėjo Šveicarijos komandą. Lietuvės rungtynėse pirmavo nuo pat susitikimo pradžios ir po dviejų kėlinių pirmavo solidžia 22-ių taškų persvara. Antroje susitikimo dalyje pranašumą pavyko padidinti ir iškovoti dar vieną užtikrintą pergalę. Lietuva: Dalia Donskichytė 17 tšk. (12 rez. perd., 9 per. kam., 6 kl.
2018-08-08

Olimpinis festivalis: finalai ir krepšininkų nusivylimas

Vengrijoje tęsiasi Europos jaunimo olimpinis festivalis. Trečiąją dieną jėgas išbandė plaukikai, krepšininkai, tenisininkai, lengvaatlečiai, gimnastai, irkluotojai ir dziudo atstovai. PLAUKIMAS Kotryna Teterevkova kvalifikacijoje 100 m krūtine įveikė per 1 min. 10,61 sek. ir ketvirtu rezultatu pateko į pusfinalį. Jame Kotryna dar pagerino savo rezultatą, finišavo per 1 min. 10,36 sek., pusfinalyje buvo ketvirta ir pateko į finalą.