Oficialiai „Barcelona“ nariu tapęs Kevinas Pangosas jautriai atsisveikino su „Žalgiriu“

Dvejus metus Kauno „Žalgirio“ klube rungtyniavęs kanadietis Kevinas Pangosas atsisveikina su Kaunu. Oficialiai paskelbta, kad artimiausius du sezonus gynėjas praleis Barselonos „FC Barcelona“ ekipoje.

Didžiulę pažangą pastaraisiais metais Kaune padaręs žaidėjas po praėjusio sezono buvo įvertintas: jis pateko į antrąją simbolinę Eurolygos komandą bei buvo pripažintas geriausiu LKL čempionato užsieniečiu krepšininku. Apie metus „Žalgiryje“ K.Pangosas mintimis dalijosi su „Žalgiris TV“.

„Praėjęs ezonas buvo labai ilgas ir sunkus, bet mėgavausi kiekviena jo akimirka, – tikino K.Pangosas. – Nuostabu, kad nei vienas iš mūsų komandos žaidėjų neturėjo rimtų traumų. Tai buvo ypatingai svarbu. Apie tai net kalbėjome tarpusavyje. Žinoma, turėjome gerų ir prastų atkarpų. Kaip bebūtų, 86 oficialių rungtynių maratonas nebuvo lengvas. Didžiuojuosi savo komandos draugais, kurie kovėsi iš visų jėgų ir išvengė įvairių negandų.“

Per dvejus metus apsiprasti Kaune ir Lietuvoje spėjęs žaidėjas dėl savo žudančių tritaškių metimų ir aštrių prasiveržimų arčiau krepšio greitai tapo vienu iš sirgalių numylėtinių. Būtent „Žalgirio“ gerbėjų palaikymas kanadiečiui paliko neišdildomą įspūdį atmintyje.

REKLAMA

„Labiausiai prisiminsiu atmosferą „Žalgirio“ arenoje per svarbiausias rungtynes. Ypatingai ketvirtfinalio serijoje su Pirėjo „Olympiacos“ klubu. Visi arenoje vilkėjo žalius marškinėlius ir, mano galva, tai buvo tiesiog nuostabu. Jautėme didžiulį palaikymą ne tik viso miesto, bet ir visos šalies. Tai, be jokios abejonės, bus didžiausias dalykas, kurį prisiminsiu pagalvojęs apie Kauną“, – aiškino K.Pangosas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų