Oficiali „Euro 2020“ komanda: pateko aštuoni finalo dalyviai

UEFA techninių stebėtojų komanda paskelbė Euro 2020 vienuolikę, kurioje vietos atsirado 5 čempionais tapusiems Italijos žaidėjams, 3 anglams, bet joje nėra rezultatyviausio čempionato žaidėjo Cristiano Ronaldo.

Iš Italijos rinktinės į vienuolikę pateko vartininkas ir geriausias turnyro žaidėjas Gianluigi Donnarumma bei žaidėjai Leonardo Bonucci, Leonardo Spinazzola, Jorginho ir Federico Chiesa.

Iš Anglijos rinktinės žaidėjų į geriausią vienuolikę pateko Raheemas Sterlingas, Kyle‘as Walkeris ir Harry Maguire‘as.

Kiti trys žaidėjai – danas Pierre‘as-Emile Hojbjergas, geriausiu jaunuoju žaidėju pripažintas ispanas Pedri ir belgas Romelu Lukaku.

Viso Euro 2020 čempionate per 51 rungtynes buvo pelnyti 142 įvarčiai. Po 13 įvarčių pelnė Italija ir Ispanija, 12 – Danija, 11 – Anglija, o rezultatyviausių komandų penketuką uždarė Belgija, pelniusi 9 įvarčius.

5 įvarčius įmušė portugalas Cristiano Ronaldo ir čekas Shickas, po 4 kartus pasižymėjo į vienuoliktuką įtrauktas R.Lukaku, švedas Emilis Forsbergas, prancūzas Karimas Benzema ir anglas Harry Kane‘as

Į puolėjų poziciją geriausioje vienuolikėje įtraukti F.Chiesa ir R.Sterlingas atitinkamai įmušė atitinkamai 2 ir 3 įvarčius.

Italijos rinktinė Europos čempionais tapo pirmą kartą nuo 1968 metų.

UEFA techninių stebėtojų komandą sudarė 16 buvusių žaidėjų ir buvusių arba esamų trenerių: Packie Bonneris, Estebanas Cambiasso, Fabio Capello, Cosminas Contra, Corinne Diacre, Jean-Francois Domergue, Dušanas Fitzelis, Steffenas Freundas, Fransas Hoekas, Aitoras Karanka, Robbie Keane‘as, Gines Melendezas, Davidas Moyesas, Mixu Paatelainenas, Peteris Rudbaekas, Willi Ruttensteineris.

Euro 2020 vienuolikė:

Vartininkai: Gianluigi Donnarumma (Italija)

Gynėjai: Kyle'as Walkeris (Anglija), Leonardo Bonucci (Italija), Harry Maguire (Anglija), Leonardo Spinazzola (Italija)

Saugai: Pierre'as-Emile Hojbjergas (Danija), Jorginho (Italija), Pedri (Ispanija)

Puolėjai: Federico Chiesa (Italija), Romelu Lukaku (Belgija), Raheemas Sterlingas (Anglija).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų