REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vokietijos futbolo legenda Oliveris Bierhoffas, kuris šiuo metu yra vienas iš Vokietijos rinktinės trenerių, mano, kad Vokietijai artėjantį Pasaulio čempionatą laimėti bus beveik neįmanoma.

REKLAMA
REKLAMA

Priminsime, kad 2014 metų Pasaulio čempionatas vyks Brazilijoje, o O.Bierhoffas teigia, jog Europos komandoms žaisti Pietų Amerikoje yra labai sunku. Verta paminėti, kad Pietų Amerikos žemyne Pasaulio čempionatas buvo rengiamas keturis kartus (1930, 1950, 1962 ir 1978 metais) ir tuos čempionatus laimėdavo Pietų Amerikos valstybės – Urugvajus, Brazilija ir Argentina. Taigi Pasaulio čempionatas į Pietų Ameriką sugrįš po 36 metų pertraukos ir O.Bierhoffas smarkiai abejoja savo šalies šansais tapti stipriausia pasaulio rinktine. Tokia paskutinį kartą ji tapo tik 1990 metais.

REKLAMA

„Vokietijai beveik neįmanoma laimėti artėjančio Pasaulio čempionato. Ten mūsų lauks status labai status kalnas. Pietų Amerikos valstybės savame žemyne visada žaidžia daug geriau“, - kalbėjo O.Bierhoffas spaudos konferencijoje prieš Vokietijos rinktinės mačą su Kazachstanu, kuris įvyks antradienį.

Priminsime, kad Vokietija atrankos C grupėje turi 13 taškų ir penkiais taškais lenkia antroje vietoje esančią Švediją. Nors Vokietija dar nėra užsitikrinusi kelialapio į Braziliją, tačiau šių metų antroje pusėje vokiečiai tą jau gali padaryti.

„Mes dar neplanuojame kur apsistosime Brazilijoje, nes nežinome kokioje grupėje žaisime. Tikrai negyvensime pačioje Brazilijos šiaurėje ar pietuose“ , - užbaigė Vokietijos legenda.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų