Nyderlandų rinktinė įsirašė antrą pergalę Europos futbolo čempionate ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Nyderlandai C grupės rungtynėse Amsterdame 2:0 (1:0) įveikė Austriją ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų. Austrija po šio pralaimėjimo lieka su viena.

Jau 11-ąją minutę Memphis Depay'us užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Nyderlandus priekį.

M. Depay’us buvo bene pastebimiausias žaidėjas pirmame kėlinyje ir artėjant šio pabaigai turėjo dar vieną puikią progą pasižymėti, bet ja nepasinaudojo.

Antrasis mačo įvartis krito 67-ąją minutę, kai Denzelis Dumfriesas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino Nyderlandų pranašumą.

Ankstesnėse C grupės rungtynėse pergalę šventė Ukraina, kuri 2:1 nugalėjo Šiaurės Makedoniją.