Nusprendė nebetylėti – olimpinė čempionė prabilo apie seksualinę prievartą

Atėnų olimpinė čempionė, Pekino olimpiados bronzos medalininkė, keturiskart pasaulio čempionė ir dukart Europos čempionė graikė Sofia Bekatorou nusprendė nebetylėti apie tai, kas nutiko dar 1998 m.

43-ejų graikė tuomet ruošėsi Sidnėjaus olimpiadą. Tuomet ją į viešbutį pasikvietė aukštas pareigas Graikijos buriavimo federacijoje užėmęs Aristides Adamopoulos, kuris sakė, kad nori pasikalbėti apie pasiruošimą olimpiadai, tačiau vyriškis ėmė glamonėti sportininkę ir ties tuo nesustojo.

„Sakiau jam ne. Sakiau, kad man gana, bet jis toliau bandė mane perkalbėti ir dažnai juokavo. Jis sakė, kad sustos, jei pasakysiu, kad to nenoriu, tačiau jis manęs neklausė, kad ir ką jam besakyčiau. Kai jis baigė, išėjau iš kambario apsipylusi ašaromis ir jausdama didžiulę gėdą“, – prisiminė S.Bekatorou.

Graikė tuo metu niekam nepasakojo, kas nutiko, nes nerimavo, kad tai galėtų sugadinti jos karjerą didžiajame sporte ir sutrikdytų pasiruošimą olimpiadai. Tuo metu S.Bekatorou buvo tik 20 metų. Graikijos buriavimo federacija jau pareikalavo atsistatydinti viceprezidento postą užimantį A.Adamopoulos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų