Neymarui gresia kalėjimo bausmė dėl to, kad jis rungtyniavo „Barcelona“ klube

Futbolo pasaulį sudrebino iš koto verčianti naujiena. JAV žiniasklaidos gigantas ESPN skelbia, kad Neymarui gresia kalėjimo bausmė už tai, kad jis rungtyniavo legendiniame „Barcelona“ klube.

Anot šaltinio, Brazilijos rinktinės žvaigždei gresia nuo ketverių iki šešerių metų bausmė kalėjime, jeigu jis bus pripažintas kaltu.

Skelbiama, kad dar prieš penkis metus prokurorai reikalavo skirti brazilui dviejų metų laisvės atėmimo bausmę dėl suklastotų dokumentų jo perėjimo procese iš Brazilijos „Santos“ į „Bracelona“ komandą.

Toks bausmės padidinimas gali tapti itin nepalankiu Neymarui, kadangi vadovaujantis Ispanijos įstatymais, pirmoji bausmė, kuri yra ne didesnė nei dveji metai, dažniausiai būna skiriama lygtinėmis sąlygomis.

ESPN teigia, kad kaltinimų dėl apgavystės ir korupcijos sulaukė ne tik Neymaras, bet ir futbolininko tėvas, taip pat šių abiejų komandų prezidentai.

Įtariamieji suskubo paneigti jiems pateiktus kaltinimus. Kada prasidės naujasis teismo procesas kol kas nėra paskelbta, tačiau akivaizdu, kad Neymaras turi rimtų problemų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų