„Optibet A lygos“ 14-ajame ture buvo užfiksuotas vienas netikėtas rezultatas – ilgą nelaimėtų dvikovų seriją pavyko nutraukti Marijampolės „Sūduvai“.

Dovydo Lastausko kariauna savo sirgalių akivaizdoje 2:1 (0:1) įveikė Vilniaus „Žalgirį“, kuris prieš tai buvo laimėjęs šešerias rungtynes iš eilės.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje svečiai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. 31-ąją minutę Donatas Kazlauskas surado baudos aikštelėje Mathiasą Oyewusi, kuris taikliai smūgiavo iš arti.

Po pertraukos sūduviečiai pademonstravo charakterį: 59-ąją minutę Ibrahimas Olaosebikanas atliko perdavimą į priekį, o nuo varžovo atitrūkės Oleksijus Zbunis perkėlė kamuolį per Edviną Gertmoną.

Esant lygiam rezultatui, kartą grubiai suklydo Vilius Stebrys, tačiau varžovas į vartų plotą nepataikė. 84-ąją minutę kovingai žaidusi „Sūduva“ pasiekė savo – po Juno Suzuki pakelto kampinio galva taikliai mušė Aleksandras Živanovičius.