Galingą ir netikėtą pergalę Eurolygoje įsirašė Kazanės UNIKS (5/5) klubas, kuris namie net 97:71 (19:17, 25:16, 27:16, 26:22) nušlavė iki tol vienvaldžios lyderės poziciją užėmusią Milano „AX Armani“ (8/2).

UNIKS tai jau ketvirta pergalė per paskutinius penkis turus.

Šeimininkai į priekį pirmą kartą išsiveržė aštuntąją minutę ir daugiau nė akimirkos neatsiliko šiame susitikime. Antrame kėlinyje jiems pavyko susikrauti dviženklį pranašumą.

Galutinis lūžis įvyko trečiame ketvirtyje, kai UNIKS laimėjo atkarpą 19:9 ir pradėjo triuškinti svečius 22 taškų skirtumu.

Ketvirto kėlinio viduryje skirtumas buvo šoktelėjęs net iki 35 taškų.

UNIKS įspūdingai atakavo krepšį – pataikė 22/33 dvitaškių (66,7 proc.) ir 14/29 tritaškių (48,3 proc.) ir karaliavo po krepšiais – kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 34:14.

Geriausias rungtynes Eurolygoje sužaidė buvęs trečiasis NBA naujokų biržos šaukimas – OJ Mayo pelnė 20 taškų (5/9 trit.).

UNIKS: I. Canaanas 22 (6/8 trit.), OJ Mayo 20, J. Brownas 19, T. Jekiri 10.

„AX Armani“: L. Datome, Sh. Shieldsas ir N. Melli po 10.