„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygoje namuose 2:1 įveikė Londono „West Ham“ futbolininkus ir į savo sąskaitą vietiniame čempionate įsirašė jau keturioliktąją pergalę iš eilės.

Rubenas Diasas 30-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Kyle’as Walkeris 37-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Michailas Antonio 43-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Johnas Stonesas 68-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

Per likusį laiką šeimininkai apsigynė ir iškovojo dar vieną pergalę, kuri leido ir toliau tvirtai žygiuoti lentelės viršuje.

Tai buvo ne tik 14-oji pergalė paeiliui „Premier“ lygoje, bet ir 20-oji įskaitant ir visus turnyrus.