Penktadienio vakarą Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ (20/12) stojo į itin svarbų mūšį prieš Berlyno ALBA (5/27) krepšininkus. Dėl vietos geriausių Eurolygos komandų šešetuke kovojusi lietuvio ekipa 103:68 (34:18; 18:22; 31:13; 20:15) be problemų nugalėjo lygos autsaiderius.

Rezultatyviausiai „Fenerbahce“ gretose pasirodė Nigelas Hayesas-Davisas, kuris surengė įspūdingą pasirodymą surinkdamas 50 taškų ir pagerino moderniosios Eurolygos taškų rekordą, priklausiusį Shane'ui Larkinui (49).

Pamatus pergalei „Fenerbahče“ pasidėjo dar pirmajame kėlinyje, kuomet galingai spurtavo 34:18 ir susikrovė 16 taškų pranašumą. Gautinai varžovus Šaro auklėtiniai pribaigė trečiajame kėlinyje su dar viena atkarpa 31:13 (83:53).

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas.

Po šios pergalės „Fenerbahče“ susilygino pergalėmis su 4 ir 5 vietas užimančiomis Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiacos“ komandomis.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas 50 (9/11 dvit., 9/16 trit.), Johnathanas Motley 18 (5/5 dvit., 5 atk. kam.), Tyleris Dorsey ir Sertacas Sanli po 7, Tarikas Biberovičius ir Dyshawnas Pierre (2/5 trit., 4 atk. kam.) po 6, Yamas Madaras 4 (6 rez. perd.), Nickas Calathesas (4 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Scottie Wilbekinas (6 rez. perd.) po 2, Georgios Papagiannis 1.

ALBA: Sterlingas Brownas 17 (3/3 trit., 4 atk. kam., 4 kld.), Martinas Hermannssonas 12 (6/11 dvit.), Mattas Thomas 10 (2/4 trit.), Christas Koumadje 7 (3/5 dvit., 5 atk. kam.), Malte Delow ir Jonas Mattisseckas po 5, Justinas Beanas (7 atk. kam.) ir Krešimiras Nikičius po 4, Ziga Samaras ir Timas Schneideris po 2.