NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginius Klivlande vainikavo LeBrono Jameso ir Kevino Duranto suburtų komandų rungtynės.

Lebrono kompanija „Visų žvaigždžių“ rungtynes laimėjo penktą kartą paeiliui. Šį kartą jie K. Duranto vyrus palaužė 163:160 (47:45, 46:49, 45:45, 25:21).

Nuo 2020 metų „Visų žvaigždžių“ rungtynių ketvirtame kėlinyje laikas nėra skaičiuojamas, o prie pirmaujančios komandos pelnytų taškų ribos pridedama 24 taškų riba, kurią turi pasiekti rungtynių nugalėtojai. Tokia praktika naudojama tragiškai žuvusio Kobe Bryanto atminimui pagerbti.

K. Duranto komanda po trijų kėlinių pirmavo 139:138. Tai reiškė, kad norint laimėti „Visų žvaigždžių“ rungtynes, būtina pelnyti 163 taškus.

L. Jameso komanda buvo priekyje 161:160, kai pats Karalius Jamesas pelnė dvitaškį ir nulėmė dvikovos baigtį.

Stephenas Curry iš L. Jameso komandos pripažintas naudingiausiu „Visų žvaigždžių“ mačo žaidėju. Jis prie pergalės prisidėjo 50 taškų. S. Curry per rungtynes pataikė net 16 tritaškių iš 27, 5 iš jų – trečiame ketvirtyje per kiek ilgesnę nei dviejų minučių atkarpą.

30 taškų prie pergalės prisidėjo Giannis Antetokounmpo, pats L. Jamesas įmetė 24, 13 pridėjo Darius Garlandas, po 10 – Nikola Jokičius, DeMaras Derozanas ir Jarrettas Allenas.

K. Durantas savo komandai nepadėjo dėl traumos. Joje rezultatyviausiai žaidė Joelis Embiidas, surinkęs 36 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių. Devinas Bookeris įmetė 20 taškų, LaMello Ballas 18, Dejounte Murrey – 17.