NBA nori keistis – galvoja pasukti LKL pramintu keliu

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) gali nelikti reguliariai nuo 1951-ųjų metų organizuojamo „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginio.

Trečiadienį apie tai užsiminė pajėgiausios pasaulio krepšinio lygos komisaras Adamas Silveris.

„Šis renginys tiesiog nebeveikia. Aš tai jau supratau. Galvojame, kad „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginį ateityje gali pakeisti turnyras, kuris vyktų prieš sezoną arba jo viduryje.

Tai būtų labai panašu į taurės formato varžybas, kaip tai vyksta Europoje. Galbūt klubai galėtų dalyvauti mini turnyruose, tarkim Azijoje ar Europoje. Svarstome ne vieną variantą“,- sakė A.Silveris.

Jeigu NBA vadovybė nuspręstų pasirinkti taurės formato varžybas sezono viduryje, toks žingsnis prilygtų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) neseniai atliktais pokyčiais.

Primename, kad nuo 2016 metų LKL atsisakė „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginio, kurį pakeitė Karaliaus Mindaugo taurės varžybos.

Bostone vykusios konferencijos metu A. Silveris taip pat užsiminė apie galimybę sutrumpinti NBA reguliarųjį sezoną iki 70-ies rungtynių.

Tiesa, amerikietis pats abejoja, ar tokios permainos būtų naudingos lygai.

Anot jo, 70 rungtynių per sezoną reikštų, kad kiekviena komanda namuose sužaistų šešiais mačais mažiau nei įprasta, kas sumažintų klubų uždirbamas pajamas.

A. Silveris NBA komisaru dirba nuo 2014 metų, kai šiame poste pakeitė Davidą Sterną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų