Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ledus trečiuoju bandymu pralaužė be Giannio Antetokounmpo likę Milvokio „Bucks“ (28/16). Viskonsino klubas savo arenoje 130:119 (32:38, 33:38, 28:22, 37:21) nugalėjo Indianos „Pacers“ (23/22) ekipą.

Du mačus be kelio skausmus jaučiančio lyderio pralaimėję „Bucks“ šiame susitikime taip pat startavo lėtai bei po dviejų kėlinių atsilikinėjo 65:76. Iniciatyva perimta buvo tik ketvirtajame kėlinyje, kai svarbius tritaškius sumetė Graysonas Allenas – 105:104. Lemiamu metu lyderio vaidmuo teko Jrue Holiday’ui, kuris taškais arba rezultatyviais perdavimais užbaigė keturias atakas paeiliui – 120:114. Simboliška, kad būtent jis savo metimais ir uždarė rungtynes.

Įžaidėjas iš viso per 37 minutes pelnė 35 taškus (8/11 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, išdalino 11 rezultatyvių perdavimų, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė. Abi komandos pavydėtinai atakavo iš toli – „Pelicans“ sumetė net 23 tritaškius iš 46 bandymų (50 procentų taiklumas), o svečiai nuo jų atsiliko nežymiai (19/40, 48 procentai).

Be lyderio žaidė ir Tyrese’o Haliburtono neatsivežę „Pacers“, kurį pavydėtinai pavadavo nuo suolo pakilęs T.J.McConnellis – 32 minutės, 29 taškai (7/12 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 3/3 baudų metimų), 5 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei vienintelė klaida. Milvokio klubas Rytų konferencijoje lieka trečias, „Pacers“ užima aštuntąją vietą.

„Pacers“: Mylesas Turneris 30 (5/9 tritaškių, 8 atk. kam., 4 blokai), T.J.McConnellis 29 (5 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam., 4/4 tritaškių), Buddy Hieldas 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5/10 tritaškių), Bennedictas Mathurinas 12 (8 atk. kam.).

„Bucks“: Jrue Holiday’us 35 (11 rez. perd., 5/8 tritaškių), Bobby Portisas 21 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 19 (6 atk. kam.), Graysonas Allenas 17 (5 atk. kam., 3/7 tritaškių), Jordanas Nwora 14 (6 atk. kam., 4/4 tritaškių), George’as Hillas 9 (6 rez. perd.).