Luka Dončičiaus atstovaujama Dalaso „Mavericks“ ekipa nutraukė savo 3 pralaimėjimų seriją, kai namuose 144:119 (40:29; 32:37; 45:20; 27:33) palaužė San Antonijaus „Spurs“.

Dalaso komandą į priekį vedė jos žvaigždė L. Dončičius, kurio sąskaitoje – 39 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Tuo tarpu svečių komandoje geriausiai pasirodė Jeremy Sochanas, kuris surinko 23 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, rungtynėse nepasirodė „Spurs“ talentas Victoras Wembanyama, kadangi apšilimo metu prancūzas kryptelėjo čiurną.

Aikštės šeimininkai sąlygas diktuoti ėmė dar pirmajame kėlinyje ir savo dominavimą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

„Mavericks“: Luka Dončičius 39 (8/17 dvit., 5/10 trit., 8/11 baud., 12 atk. kam., 10 rez. perd.), Timas Hardaway Jr. 23 (5/11 trit.), Dante Exumas 20 (7 atk. kam.), A.J. Lawsonas 17 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Grantas Williamsas (4/6 trit.) ir Dwightas Powellas po 14.

„Spurs“: Jeremy Sochanas 23 (5/10 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud., 9 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 16, Zachas Collinsas ir Sandro Mamukelashvili po 14, Julianas Champagnie ir Malaki Branhamas po 12.

Tuo tarpu kitose NBA rungtynėse Los Andželo „Lakers“ taip pat nutraukė 4 pralaimėjimų seriją ir 129:120 (36:39, 35:20, 36:32, 22:29) susitvarkė su namuose žaidusia Oklahomos „Thunder“.

Geriausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo komandos žvaigždė LeBronas Jamesas, kuris surinko 40 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ komandoje rezultatyviausias buvo Shai Gilgeousas-Alexanderis, kurio sąskaitoje – 34 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Svečiai nuo varžovų tolti ėmė antrojo ketvirčio pabaigoje, kai spurtavo 14-4 ir susikrovė dviženklį pranašumą (69:57).

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą turėję Los Andželo krepšininkai ir toliau didino atstumą, kuris trečiajame kėlinyje išaugo iki 23 taškų (98:75).

Nors ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai atkuto ir ėmė mažinti deficitą, bet intrigos atkurti jau nepavyko ir pergale džiaugėsi Kalifornijos komanda – 129:120.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 40 (8/15 dvit., 5/5 trit., 9/9 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Anthony Davisas 26 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Rui Hachimura 21, D'Angelo Russellas 15, Austinas Reavesas 11 (9 rez. perd.), Taureanas Prince'as 10.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 34 (11/16 dvit., 1/5 trit., 9/10 baud., 7 rez. perd.), Jalenas Williamsas 28, Chetas Holmgrenas 19 (1/6 trit., 10 atk. kam., 3 blk.), Kenrichas Williamsas 11 (3/4 trit.), Luguentzas Dortas 8.