Johnas Wallas ir DeMarcusas Cousinsas sėkmingai debiutavo Hiustono „Rockets“ komandoje pirmose pasirengimo rungtynėse.

Teksaso ekipa 125:104 (37:26, 31:22, 34:24, 23:32) sutriuškino Čikagos „Bulls“ klubą.

J.Wallui ir D.Cousinsui tai buvo pirmosios rungtynės po sunkios traumos.

Pirmasis per 19 minučių surinko 13 taškų ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus, o antrasis per 15 minučių pelnė 14 taškų.

„Rockets“ komanda žaidė be savo žvaigždės Jameso Hardeno.

Tuo tarpu „Bulls“ klubui tai buvo pirmasis mačas, kai komandos krepšinio operacijų viceprezidentu tapo Artūras Karnišovas.

Lietuvio pasirinktas ketvirtas šaukimas Patrickas Williamsas per 25 minutes surinko 12 taškų.

Čikagos ekipa šiame mače nei karto nepirmavo.

„Bulls“: Coby White’as 15, Lauri Markkanenas 13, Noah Vonleh ir Patrickas Williamsas po 12, Tomas Satoransky 11.

„Rockets“: Bruno Caboclo 17, Geraldas Greenas ir Ericas Gordonas po 16, DeMarcusas Cousinsas 14, Johnas Wallas 13 (9 rez. perd.), Benas McLemore’as 10.

*****

Pirmąją NBA draugiškų rungtynių dieną Los Andželo derbyje pergalę šventė ir „Lakers“ komanda. Franko Vogelio auklėtiniai 87:81 (25:22, 18:24, 16:15, 28:20) įveikė „Clippers“ ekipą.

Prieš du mėnesius NBA čempione tapusi „Lakers“ ekipa žaidė be savo žvaigždžių LeBrono Jameso ir Anthony Daviso.

Tačiau klube debiutavo garsiausi naujokai Dennisas Schroderis ir Montrezlas Harrellas, kurie atitinkamai pelnė 13 ir 10 taškų. „Clippers“ ekipoje nei vieno startinio penketuko krepšininkas nežaidė daugiau nei 14 minučių.

Likus žaisti 1:47 minutei Kyle’as Kuzma tritaškiu didino „Lakers“ pranašumą iki šešių taškų. „Clippers“ po to arčiau nei per vieną metimą nepriartėjo.

„Clippers“: Paulas George’as 10, Lou Williamsas, Luke’as Kennardas ir Mfiondu Kabengele po 7.

„Lakers“: Talenas Hortonas-Tuckeris 19, Kyle’as Kuzma 18, Montrezlas Harrellas 13, Dennisas Schroderis 10.