6
J. Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

Naujajame Orleane – dar vienas galingas Valančiūno pasirodymas puolime

Visų lietuvių pelnytų taškų vaizdo įrašas

Jonas Valančiūnas užfiksavo dar vieną galingą dvigubą dublį, bet lietuvio atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/19) 98:124 (23:36, 28:37, 25:28, 22:26) neprilygo Majamio „Heat“ (25/21) klubui.

6

J. Valančiūnas aikštėje praleido 25 minutes ir per jas pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, tačiau 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Už lietuvį rezultatyviau „Pelicans“ gretose žaidė tik 21 tašką pelnęs C.J. McCollumas (3/8 dvit., 5/9 trit., 4 rez. perd.).

Gynyboje J. Valančiūnui sunkiai sekėsi stabdyti geriausiu rungtynių žaidėju tapusį Bamą Adebayo, kuris su 26 taškais buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

Iš viso „Heat“ „iš baudos aikštelės“ pelnė 64 taškus.

Šiose rungtynėse į rikiuotę po traumos grįžto „Heat“ gynėjas Kyle‘as Lowry. Tiesa, daugiau problemų aikštėje pridarė jo dubleris Gabe‘as Vincentas, kuris sėkmingai perėmė K. Lowry vaidmenį.

Po G. Vincento tritaškio pirmojo kėlinio pabaigoje „Heat“ prieš „Pelicans“ jau pirmavo 30:10 ir solidų praanšumą išlaikė viso mačo metu.

Be Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo žaidžianti „Pelicans“ išgyvena neraminančią atkarpą – per pastarąsias dešimt rungtynių klubus pralaimėjo jau septintąjį kartą.

Padažnėję pralaimėjimai Naujojo Orleano klubui turnyrinėje situacijoje kol kas neatsiliepia – „Pelicans“ Vakaruose išsaugo 3 vietą, tačiau varžovai gerokai priartėjo.

Pavyzdžiui, 2 pergalėmis mažiau turintis Jutos „Jazz“ Vakaruose užima 7 vietą, tad turnyrinėje lentelėje darosi ankšta.