Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionieriui Juanui Palaciosui debiutinis sezonas sostinės komandoje klostėsi itin sėkmingai, o jį vainikavo laimėtas naudingiausio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono krepšininko apdovanojimas.

Po LKL uždarymo ceremonijos Kaune kolumbietis neslėpė, kad norėtų karjerą tęsti aukščiausiame lygyje. Krepšininkas prisipažino nežinąs, ar kitą sezoną vilkės „Lietuvos ryto“ marškinėlius.

„Manau, kad tai buvo labai ilgas sezonas, ypatingai mums. Mums teko žaisti trijose skirtingose lygose ir tai, mano nuomone, paveikė mūsų sportinę formą sezono pabaigoje. Tačiau man asmeniškai tai buvo puiki patirtis“, – sezoną apibendrino J.Palaciosas.

– Kokie jūsų artimiausi planai?

– Kol kas dar labai anksti apie tai kalbėti. Sezonas kai kuriose lygose dar nesibaigė. Nežinau, ar noriu likti „Lietuvos ryte“, ar žaisti kur nors kitur. Turiu Ispanijos pilietybę, tačiau nežinau, ar žaisiu ten. Belieka laukti.

– Ar girdėjote gandus apie susidomėjimą jumis iš „Olympiacos“ klubo?

– Šiandien ryte tai sužinojau iš komandos draugų. Tačiau apie tai kol kas nieko nežinau. Tai yra gandai, matysime, kiek tiesos.

– Tačiau norėtumėte karjerą tęsti tokio kalibro komandoje?

– Žinoma, visados yra malonu išgirsti gandus, kad tavimi domisi tokio lygio komandos. Būtų smagu ir toliau žaisti aukštame lygyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų