REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

43-ejų metų MMA veteranas Quintonas Jacksonas užantspaudavo savo vietą UFC istorijoje dar tuomet, kai nuo sosto nuvertė vieną pirmųjų organizacijos žvaigždžių Chucką Liddellą, tačiau dabar jam nėra svarbu būti pagerbtu „Šlovės muziejumi“, jis norėtų bent kartą iš UFC sulaukti padoraus čekio.

43-ejų metų MMA veteranas Quintonas Jacksonas užantspaudavo savo vietą UFC istorijoje dar tuomet, kai nuo sosto nuvertė vieną pirmųjų organizacijos žvaigždžių Chucką Liddellą, tačiau dabar jam nėra svarbu būti pagerbtu „Šlovės muziejumi“, jis norėtų bent kartą iš UFC sulaukti padoraus čekio.

REKLAMA

„Ne, velniop juos“, - „The MMA Hour“ laidoje sakė paskutines 5 kovas „Bellator“ organizacijoje turėjęs Q.Jacksonas. „Aš kovojau ne dėl „Šlovės muziejaus“. Ką tu gauni dėl to, jog ten esi?“.

Buvęs UFC pussunkio svorio kategorijos ne kartą skundėsi mokamais atlyginimais, todėl jo pozicija neturėtų stebinti MMA gerbėjų. Jo santykiai su UFC prezidentu Dana White‘u jau anksčiau buvo prasti, o galiausiai jis patraukė į „Bellator“ organizaciją. Galiausiai Q.Jacksonas pasirodė narve kartu su MMA legenda Fiodoru Jemeljanenka, o po šio pralaimėjimo baigėsi jo kontraktas su „Bellator“.

Nuo 2019 m. nekovojęs Q.Jacksonas yra laisvasis agentas ir dirba ties tuo, kad žengs galbūt į netradicinį ringą ir susikaus su buvusiu boksininku Shannonu Briggsu, su kuriuo turėjo konfrontaciją per neseniai vykusį „Triller“ renginį trikampiame ringe.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip teigė Q.Jacksonas, kad UFC verslo praktika jam tiesiogiai ir netiesiogiai kainavo daug pinigų, o UFC sandoris su „Reebok“ buvo puikus to pavyzdys.

REKLAMA

„Nežinau, jeigu tai pasakysiu, UFC mane paduos į teismą, bet galiu pasakyti tik tiek, kad po to, kai įstojau į „A“ komandą, kai kurios organizacijos man gerokai apsunkino filmuotis kituose filmuose“, - kalbėjo aktoriaus profesiją ne kartą išmėginęs Q.Jacksonas. „Tai viskas, ką galiu pasakyti. Galiu atskleisti, kad pasirašiau sutartį su viena didžiausių Holivudo agentūrų, o jos nieko dėl manęs nedarė ir aš pajaučiau, kad tai buvo tyčia. Tiesą sakant aš žinau, kad tai buvo tyčia, nes dabar jiems priklauso UFC.

Štai kodėl po „A komandos“ nematėte manęs daugiau. Daug dalykų paliko nemalonų poskonį burnoje. Ėjau į UFC, ruošiausi kovai, gavau didelę „Reebok“ sutartį, o tada UFC sako: „O, mes tai nežinome „Reebok“. Tu negali jų turėti“. Tada kitas žingsnis – UFC gauna didžiulią sutartį su „Reebok“. Sakau: žmogau, po velniais, kas čia yra? O kur dabar yra UFC ir „Reebok“? Abu jie velniškai slepia susitarimą. Man tai paliko nemalonų poskonį, todėl palikau UFC, o jie pasakė, kad aš baigiau karjerą. Visi manė, kad aš išėjau į pensiją, bet nuėjau į „Bellator“, nors dauguma gerbėjų, kurie nusprendė nesekti manęs socialiniuose tinkluose, galvojo, kad aš baigiau karjerą.

REKLAMA
REKLAMA

Kai nueidavau kur nors, žmonės prieidavo ir sakydavo: žmogau, norėčiau, kad nebūtum išėjęs į pensiją. Atsakydavau, kad aš juk kovojau prieš keletą mėnesių. Jie apie tai neturėjo jokių žinų. Daugelis gerbėjų, kurie daugiausiai žiūri UFC, manė, kad aš baigiau karjerą, nes būtent taip jie pranešė. Jie žinojo, kad aš neketinu kovoti už juos tol, kol jie turės tą kontraktą su „Reebok“. Jeigu Dana White‘as man būtų davęs šiek tiek pinigų ir pasakęs: „Ei, „Rampage“, atsiprašau dėl „Reebok“ sutarties, tai tavo čekis“, aš būčiau tai pamiršęs, bet jie to nepadarė“.

Dabar Q.Jacksonas nenori būti pagerbtas UFC už savo indėlį į MMA.

„Pagerbkite mane suknistu čekiu“, - kalbėjo Q.Jacksonas. „MMA kovotojai, mes nesame beisbolo žaidėjai, nesame futbolininkai, negauname jokios pensijos ar panašiai. Tie vyrukai patenka į „Šlovės muziejų“, gauna pensijas ir visą kitą šūdą. Pagerbkite mane čekiu. Patyriau daug traumų, skausmo, o UFC už tai daug uždirbo. Aš pardaviau daug peržiūrų, daug bilietų. Kam man tas „Šlovės muziejus“? Tam, kad būčiau žinomas? Kovojau ne tam, kad būčiau žinomas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kai tais laikais aš pradėjau kovoti „Kingo of the Cage“, ši sporto šaka buvo kūdikis. Niekas nežinojo apie ją. Galėjau vaikščioti viešumoje, džiaugtis gyvenimu, džiaugtis pasimatymais, viešumoje žaisti su vaikais. Galėjau būti oro uoste neprašant su manimi nusifotografuoti. Kam, po velnių, man būti garsiam, kai žmonės pradeda varginti dėl nuotraukų? Aš myliu savo fanus, tačiau man visiškai nepatinka būti žymiam“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų